Radek Strnad

Related to

FOTO: Kruhový objezd v Předlicích je otevřený. Stál desítky milionů korun

2.December » Ústecký deník
Přání odborníků je vyslyšeno. Jejich dlouhodobé volání o vybudování kruhového objezdu v Tovární ulici se změnilo v realitu.

FOTO: V Ústí začaly Vánoce, Lidické náměstí rozzářily stovky světýlek

1.December » Ústecký deník
V centru Ústí nad Labem už svítí vyzdobený stromek. První adventní neděli začaly na Lidickém náměstí vánoční trhy, které potrvají až do pondělí 23. prosince. Program každý den začne v 10 hodin a skončí ve 21:00.

FOTO: Africké trhy se do Národního domu vrátily po několika měsících

1.December » Ústecký deník
Bohatá nabídka exotického ovoce doprovázená vůní cizokrajného koření přilákala i tentokrát mnoho zájemců.

FOTO: Balet Regina dramaty nadchnul i dojal ústecké publikum

25.November » Mostecký deník
Dva temnější historické baletní příběhy během sobotního odpoledne a podvečera nabídlo místní Baletní studio Regina ústeckému publiku i příznivcům.

Svíčky vzplály u sochy Olbrama Zoubka v sadech v Ústí. Připomněly listopad 1989

17.November » Ústecký deník
/FOTO, VIDEO/ Projevem Karolíny Žákovské, předsedkyně hnutí ProÚstí!, začala v neděli 17. listopadu navečer u Olbramovy sochy Pieta v Městských sadech krátká vzpomínková akce s asi osmdesáti lidmi, příznivci hnutí, demokracie a svobody.

FOTO: Dívka Talent vydává atraktivní kalendář. Může být i váš!

17.November » Mostecký deník
Focení nástěnného kalendáře soutěže Dívka Talent pro rok 2020 se odehrálo během září a října s dívkami soutěžícími v základním kole celostátní soutěže Dívka Talent 2019 v Ústí nad Labem.

FOTO: Seniory z Ústí nadchla návštěva Drážďan

10.November » Ústecký deník
Výtvarný kroužek seniorů při ústeckém Domu dětí a mládeže uspořádal podzimní výlet autobusem do Drážďan za kulturou a krásami tohoto města. Akce se odehrála díky dotaci z programu pro seniory, finančně ji podpořilo Statutární město Ústí nad Labem ...

Dvacátý třetí festival v Ústí pobaví hvězdy jazzu a blues

17.October » Děčínský deník
/ROZHOVOR/ Radost i smůla provází poslední týden příprav 23. ročníku Mezinárodního Jazz and Blues festivalu, tradiční podzimní ústecké akce. Odehraje se v Národním domě v Ústí v pátek 18. a v sobotu 19. října, pokaždé od 20 hodin.

FOTO: To musíte vidět! Ústecká knihovna hostí unikátní rockovou výstavu

16.October » Mostecký deník
/ROZHOVOR/ Být u toho živě, užívat si radost, emoce, spontánnost i energii, které z vystavených koncertních snímků plzeňského fotografa Milana Říského sálají. To musí být vážně skvělé. Nazvat putovní expozici snímků jinak než „Live“ asi ani nešlo.

Rádi hrajeme pro studenty, říká Milan Cais před koncertem Tata Bojs v Ústí

10.October » Kultura Deník.cz
/ROZHOVOR/ Koncert FSEfest zahájí nový akademický rok Fakulty sociálně ekonomické Univerzity J. E. Purkyně právě dnes od 17 hodin.

Rádi hrajeme pro studenty, říká Milan Cais před koncertem Tata Bojs v Ústí

9.October » Mostecký deník
/ROZHOVOR/ Koncert FSEfest zahájí nový akademický rok Fakulty sociálně ekonomické Univerzity J. E. Purkyně ve čtvrtek 10. října od 17 hodin.

FOTO: Ač posvícení v Brné nepřálo počasí, bylo tak sladké!

6.October » Ústecký deník
Nejstarší vinařská obec v regionu, Brná, si díky spolku Veselá Brná v sobotu odpoledne popáté ve své porevoluční historii užívala slavnosti Posvícení.

Tato informační stránka o Radek Strnad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Strnad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes