David Suda

Vztahuje se k

„Spot s Třískou pro letiště: pěkný, fakt pěkný“

3.dubna » MEDIAR
U reklamních katů tentokrát s přehledem vítězí Outbreak s kampaní pro pražské letiště. Následuje Ogilvy s retro rozcvičkou pro AbbVie, se Zaplem už bez Hrušky už nebodovalo.

„Když vlastní chuť Pečeti, chci Bizona s růží“

5.března » MEDIAR
Tentokrát to bylo těsné. U reklamních katů se o první místo dělí Studentská pečeť od Zaraguzy s venkovní kampaní Zonky. Následuje narozeninová kampaň Netboxu.

„Přechod od Trojana se T-Mobilu zřejmě povede“

26.února » MEDIAR
U reklamních katů vyhrává Saatchi & Saatchi s novou sérií pro T-Mobile, těsně následován kampaní McCannu pro Vodafone. Spojení smetanových krémů se zoo naopak propadlo.

„Za #vednevnoci dávám Coca-Cole zlatou“

19.února » MEDIAR
McCann zabodoval s reklamou na Coca-Colu. Zaujal i nápad Triadu na pohodu navozující video Kingswoodu. Naproti tomu Mall.cz olympijskou kampaní reklamní katy neoslovili.

Chyběla nám láska, říkají tvůrci kampaně na KFL

9.června » MarketingSales
Jak vznikala nová kampaň Kofoly s Leoprdem a Vvrkou, jeden z nejvýraznějších kreativních počinů v reklamě tohoto roku, odhalují její autoři. Hodnotí první měsíc fungování této reklamy a charitativního projektu zároveň.

Jaká kreativa má dostat Grand Prix na Louskáčkovi?

13.března » MediaGuru
Co by měla obsahovat práce, která má být na ADC Creative Awards oceněna Grand Prix, se dozvíte v naší anketě.

„Bankovní spoty s duší!“ Česká spořitelna vítězí

13.března » MEDIAR
Vyrovnaný souboj týdenní katovny nakonec vyhrávají silné příběhy od Young & Rubicam. Nová Octavia ani ceny ADC si nevedou vůbec špatně, další díl o destilování příliš nezaujal.

„Ria skvěle startuje diskusi o produktu a pozici“

12.prosince » MEDIAR
Reklama na vložky Ria vyvrací klišé o menstruaci, kati jí ohodnotili jako nejlepší. T-Mobile své Chytré auto špatně komunikuje. ČSOB nepochopitelně smíchala bankovnictví a vaření.

Čeští ragbisté vítězně zvou na zápas, který prohrají

24.října » MEDIAR
Česká unie ragby nafotila pozvánky na zápas, který prohraje, přesto ji naši reklamní kati vybrali jako vítěznou. Iva Kubelková přebila výhody e-shopu Astratex a skončila poslední.

„Zvířecí herci Ekotopu dokážou pořádně vykolejit“

17.října » MEDIAR
Festival Ekotop obsadil do kampaně sentimentálně pojaté zvířecí hrdiny a mezi katy sklidil úspěch. Strykové je online půjčka pro Českou spořitelnu těžce uvěřitelná a propadla.

„Světozor trefil klišé a vyvolal chuť jít do kina“

10.října » MEDIAR
Znělky kina Světozor u reklamních katů vyvolaly potřebu jít do kina. Tekuté mléko Tatra a jeho "nerušit, cucám" vyvolalo rozpačité reakce. KPMG si mělo raději najmout profesionály.

„Ikea má pěkný spot, individualita se ale vytratila“

19.září » MEDIAR
"Pojďme si jednou provždy říct, že Leoš Mareš není koncept," Fleret s ním podle našich katů neladí. Ikea ukázala pět kuchyní a radost z vaření, oborové popravčí nadchla nejvíc.
Bedřich Smetana - Český hudební skladatel
Jiří Bělohlávek - Český dirigent
Antonín Dvořák - Český hudební skladatel
Jan Chvojka - Poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o David Suda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Suda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes