Martin Šulík

Vztahuje se k

Tři filmové zprávy o člověku z Febiofestu

20.března » Katolický týdeník
170 snímků z celého světa nabízí už 25. ročník filmového festivalu Febiofest. Které z nich by neměly ujít naší pozornosti?

Slovenský režisér Martin Šulík: Lhostejní lidé jsou manipulovatelní

17.března » Novinky.cz
Po světové premiéře na Mezinárodním filmovém festivalu Berlinale byl tento týden uveden do kin film slovenského režiséra Martina Šulíka Tlumočník. Jiří Menzel a Peter Simonischek v něm hrají staré muže, kteří hledají pravdu o válečné minulosti.

Tlumočník. Roadmovie za pravdou a pokáním

16.března » Kultura Deník.cz
Křížová cesta do minulosti. A do duší i svědomí dvou mužů, jejichž napětí uvolní až přátelství. To je Tlumočník, jenž vstupuje do kin.

Ještě před těžkou nemocí natočil Jiří Menzel videopozdrav k poslednímu filmu, kde si zahrál

16.března » Super.cz
Do kin právě vstupuje do kin nový film Martina Šulíka Tlumočník s Jiřím Menzelem (80) a Peterem Simonischekem v hlavních rolích. Ještě během natáčení vzniklo krátké video s Jiřím Menzelem, které se promítalo i na slavnostní premiéře filmu, které s...

Recenze: Tlumočník je odvážný. Seniorská roadmovie oživuje historickou paměť

15.března » ČT24
Syn vraha a syn oběti si mohou být paradoxně podobní. Nemají se rádi, ale spojila je tíha dědičného hříchu, skrývané kolaborace a pátrání po téměř zapomenuté pravdě, o které už možná nechce nikdo nic vědět. A také poznání, že před minulostí nezdrh...

Do kin vstupuje český film Tlumočník. Jiří Menzel se objeví v hlavní roli

15.března » Topzine.cz
Ve čtvrtek 15. března vstupuje do kin nový film Martina Šulíka Tlumočník s Jiřím Menzelem a Peterem Simonischekem v hlavních rolích. Nabízíme vám krátké video s Jiřím Menzelem, které Čtěte více The post Do kin vstupuje český film Tlumočník. Jiří M...

Film Tlumočník s Jiřím Menzelem v hlavní roli dnes vstoupil do kin

15.března » EuroZprávy.cz
Praha - Dnes vstoupil do kin nový film Martina Šulíka Tlumočník, v němž hlavní roli ztvárnil Jiří Menzel. Tvůrci zveřejnili video, které vzniklo při natáčení a v němž vás na film pozve sám Menzel. Podívejte se na něj uvnitř článku.

Film Tlumočník s Jiřím Menzelem vstupuje do kin

15.března » Kultura21.cz
Ve čtvrtek 15. března vstupuje do kin nový film Martina Šulíka Tlumočník s Jiřím Menzelem a Peterem Simonischekem v hlavních rolích.

Jiří Menzel: Herci to neradi slyší, ale o tom, jestli jsou dobří, nebo špatní, rozhodují režiséři

15.března » Reflex.cz
Ve čtvrtek 15. března vstupuje do kin nový film Martina Šulíka Tlumočník s Jiřím Menzelem a Peterem Simonischekem v hlavních rolích. Známý český režisér se při natáčení rozhovořil o úlohách herců i těch, kteří je na „place“ vedou. Podívejte se na ...

Tato informační stránka o Martin Šulík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Šulík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes