Bernard Sumner

Related to

Sen plný nostalgie (New Order)

4.October » Full Moon Zine
Vzpomínám na obrazy z Karlína, na Bernarda Sumnera, který si při kytarových partech poodstoupil od mikrofonu a dal hlavu na stranu, přesně jako v záznamech Joy Division.

Recenze: New Order v Praze odehráli skvělý popový koncert pro rockové fanoušky

4.October » Bleskově.cz
Po 40 letech existence New Order poprvé přijeli do Prahy. V takřka vyprodaném Foru Karlín hráli třetinu večera skladby Joy Division.

RECENZE: Joy Division navždy. New Order ponořili Prahu do nostalgie

4.October » Novinky.cz
Britská hudební kapela New Order ve čtvrtek odstartovala v Praze svoje podzimní turné. Koncert, který byl původně naplánovaný do prostor Lucerny, se pro velký zájem fanoušků přesunul do komfortnějšího prostředí Fora Karlín. A kdo přišel, rozhodně ...

Setkání s legendou osmdesátek. Do Česka přijíždějí New Order

1.October » Kultura Deník.cz
Patří k nejznámějším představitelům hnutí New wave. Manchesterská kapela New Order vznikla na troskách kultovní formace Joy Division, jejíž zpěvák Ian Curtis spáchal v květnu 1980 sebevraždu oběšením. Předtím si prý pustil desku Iggyho Popa The Id...

Koncert New Order se pro velký zájem přesouvá do větších prostor. Místo Lucerny proběhne ve Foru Karlín

22.August » iREPORT.cz
New Order, jejichž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, se pro velký zájem přesouvá do haly Forum Karlín. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Pro velký zájem se koncert kapely New Order přesouvá do Fora Karlín

22.August » Týden.cz
New Order, jejichž koncert byl naplánován do pražské Lucerny na 3. října, se pro velký zájem přesouvá do haly Forum Karlín. Datum konání a již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Předprodej pokračuje v síti Ticketmaster a GoOut.

New Order v Praze

22.August » Informuji.cz
Britští New Order vystoupí v říjnu poprvé v Praze. Jedna... | Praha 8 - (2019-10-03 20:00:00 - 2019-10-03 00:00:00)

V Praze vystoupí britská postpunková formace New Order

19.August » Týden.cz
New Order, jejichž koncert proběhne 3. října ve velkém sále pražské Lucerny, si pozvali jako hosta mladou čínskou kapelu STOLEN. Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji v síti Ticketmaster a GoOut.

Koncert New Order v Praze se blíží k vyprodání, zbývá 200 vstupenek. Předkapelou budou čínští Stolen

13.August » iREPORT.cz
New Order, jejichž koncert proběhne 3. října ve Velkém sále pražské Lucerny, si pozvali jako hosta mladou čínskou kapelu Stolen. Pořadatelé oznámili, že v prodeji zůstává posledních 200 vstupenek.

Britští New Order premiérově zamíří do Prahy

Jedna z nejuznávanějších a nejvlivnějších kapel osmdesátých let New Order vystoupí 3. října ve Velkém sále pražské Lucerny. V České republice zahraje slavná skupina vůbec poprvé a odstartuje zde podzimní turné, které skončí 17. října v Amsterdamu.

V říjnu přijedou New Order

24.April » PLAY.cz
Jedna z nejuznávanějších a nejvlivnějších kapel osmdesátých let, New Order, vystoupí 3. října 2019 ve velkém sále Lucerny. V České republice zahrají vůbec poprvé a odstartují zde jejich podzimní turné, které skončí 17. října v Amsterdamu. New Orde...

Stylotvorní New Order zahrají v říjnu vůbec poprvé v Praze

23.April » Lidovky.cz
Jedna z nejuznávanějších a nejvlivnějších kapel osmdesátých let New Order vystoupí 3. října ve velkém sále Lucerny. V České republice zahrají vůbec poprvé a odstartují zde svoje podzimní turné. Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji v síti T...
Lana Del Rey - Aamerická zpěvačka a skladatelka

Tato informační stránka o Bernard Sumner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bernard Sumner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes