Richard Svoboda Politik za ODS

Vztahuje se k

Unikát starý 1500 let: Korunu žen čínských vladařů uvidíte ve Valticích

22.května » Blesk.cz
Téměř 300 let patřila ke svatebním obřadům na dvoře čínských panovníků. Fénixova koruna Fengguan je nyní k vidění na zámku ve Valticích. Její cena je nevyčíslitelná.

Unikátní koruna ve Valticích: Nosily ji ženy panovníků

22.května » Aha!
Tři staletí při jejich svatebním obřadu nesměla chybět! Fénixovu korunu Fengguan nosily na hlavě manželky čínských panovníků. Nyní je k vidění na zámku ve Valticích.

Město dál hledá pro Votroky spasitele. Ale na pořadu dne je teď stadion

2.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Hradečtí Votroci dál hledají strategického partnera. Nejbližší cíle jsou však jiné: Mít nový stadion a v lize zůstat před Pardubicemi.

Ve Valticích začala výstava kostýmů z filmu Marie Terezie

1.května » Týden.cz
Na zámku ve Valticích začala výstava, na níž návštěvníci uvidí kostýmy, v nichž hrály postavy ve filmu Marie Terezie.

Na valtickém zámku začala výstava kostýmů z filmu Marie Terezie

1.května » ČeskéNoviny.cz
Valtice (Břeclavsko) - Na zámku ve Valticích začala výstava, na níž návštěvníci uvidí kostýmy, v nichž hrály postavy ve filmu Marie Terezie. Film divákům ukázal osudy habsburské...

Posilovna pod korunami stromů v hradeckých lesích se už rýsuje

28.dubna » Hradecký deník
Hradec Králové - Lesní posilovna naproti cyklozastávce U Pytláka v hradeckých lesích se otevře už v pondělí. Tento týden se namontovaly jednotlivé cvičební prvky ze dřeva a kovů.

Zámecký byznys exprimátora Brna řeší policie. Je to msta, tvrdí Svoboda

20.dubna » iDNES.cz
Brněnský exprimátor a valtický kastelán Richard Svoboda i jeho zástupce čelí nařčení, že na zámku neoprávněně podnikají a porušili pravidla udělení evropské dotace. Podle Svobody jde o mstu bývalých nájemců – majitelů muzea tortury. Další články k...

Zámecký byznys exprimátora Brna řeší policie. Je to msta, tvrdí Svoboda

20.dubna » iRegiony Impuls
Brněnský exprimátor a valtický kastelán Richard Svoboda i jeho zástupce čelí nařčení, že na zámku neoprávněně podnikají a porušili pravidla udělení evropské dotace. Podle Svobody jde o mstu bývalých nájemců – majitelů muzea tortury.

Zámek Valtice čekají opravy. Otevřou se nepřístupné komnaty

16.ledna » Týden.cz
Památkáři letos plánují další opravy v areálu valtického zámku. Vyjdou na desítky milionů korun. Dokončí například rekonstrukci horní konírny v západním předzámčí.

UNESCO zvýšilo Lednicko-valtickému areálu návštěvnost i investice

5.prosince » Týden.cz
Lednicko-valtickému areálu se za uplynulých 21 let výrazně zvýšila návštěvnost, stouply také investice do oprav. Může za to i zápis na seznam světového kulturního dědictví UNESCO v roce 1996.

Zámek se změní v ráj čokolády. K ochutnání budou i pralinky s moučnými červy

26.října » Břeclavský deník
Valtice – Hlavní město vína? Na tři dny se Valtice stanou baštou pro milovníky čokolády. V zimní jízdárně tamního zámku se od pátku do neděle uskuteční Čokoládový festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

Barokním festivalem ve Valticích poprvé ožije celý zámek

30.srpna » Týden.cz
Barokní slavnosti Feste teatrale ve Valticích na Břeclavsku letos nabídnou širší program než loni, ožije celý zámek. Pořadatelé připravují na sobotu a neděli hudební vystoupení, šermířské souboje, přijedou kejklíři a žongléři.
Otakar Veřovský - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Richard Svoboda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Svoboda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes