Nikola Tesla

Vztahuje se k

Hororová adventura Close to the Sun vás vezme do oblak za Nikolou Teslou

12:37 » Games.cz
Alternativní konec 19. století, obrovský průlom ve vědě díky slavnému Teslovi, chyba, jejíž následky nelze vzít zpět. Jste mladou reportérkou Rose, která se vydává do oblak, blízko Slunci (Close to the Sun), hledat svou sestru. Měla by být na palu...

Tesla. Brněnské technické muzeum představuje muže, který rozzářil svět

17:18 » ČT24
Objevy, vynálezy i životní etapy vědce Nikoly Tesly představí od středy výstava Technického muzea v Brně. Putovní expozici, která vznikla v Záhřebu, uvidí návštěvníci do dubna příštího roku. Právě na území dnešního Chorvatska se vědec narodil.

Muž, který rozzářil svět: Brno vzdává výstavou hold geniálnímu vynálezci Teslovi

16:09 » Blesk.cz
Nová výstava brněnského Technického muzea seznámí návštěvníky s životem vědce Nikoly Tesly (1856 - 1943) a některými jeho vynálezy. Expozice s podtitulem Muž, který rozzářil svět bude v muzeu k vidění do dubna příštího roku.

Technické muzeum Brno seznámí návštěvníky s životem Tesly

16:08 » Týden.cz
Nová výstava brněnského Technického muzea seznámí návštěvníky s životem vědce Nikoly Tesly a některými jeho vynálezy. Expozice s podtitulem "Muž, který rozzářil svět" začíná v úterý a bude v muzeu do dubna příštího roku.

Horor Close to the Sun vyjde v příštím roce, nový trailer | NOVINKA

16:08 » Konzolista.cz
Vývojáři ze studia Storm in a Teacup už nějakou dobu připravují survival horor Close to the Sun. Dnes bylo oznámeno, že ho v příštím roce vydá Wired Productions pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One. Hra se odehrává na konci devatenáctého stol...

Technické muzeum Brno zahajuje výstavu o vynálezci Teslovi

Brno - Nová výstava brněnského Technického muzea seznámí návštěvníky s životem vědce Nikoly Tesly a některými jeho vynálezy. Expozice s podtitulem "Muž, který rozzářil svět"...

Návod na stavbu Teslova transformátoru pro bezdrátový přenos energie v domácích podmínkách

13.prosince » Bejvávalo.cz
Fascinují vás vynálezy Nikoly Tesly a jeho pokusy s bezdrátovým přenosem energie? Máme pro vás originální návod z roku 1907, podle kterého si můžete sami zkusit Teslův transformátor sami sestrojit.

A Fine Selection. Confirmed – Fascinace sexem, rituálem a elektřinou ve Stockholmu

13.prosince » Taneční aktuality
První scéna švédského experimentálního současného tance/pohybového divadla MDT (Moderna Dans Teater) uvedla pátý ročník festivalu A Fine Selection. Confirmed. Ke konci kalendářního roku nabízí přehlídku toho nejzajímavějšího, co se na jeho scénách...

Elon Musk má pocit, že jméno Tesly čte řada lidí špatně. Jak k němu vůbec přišla?

10.prosince » Autoforum.cz
Sám zakladatel a šéf firmy prozradil, že Tesla se Tesla vůbec jmenovat nemusela. Její současné jméno musel s dalšími zakladateli koupit a sám Musk má pocit, že správné je číst jej spíše po americku. (Mirek Mazal)

Nikola Tesla

1.prosince » Informuji.cz
Přednáška Byl jedním z největších vynálezců, který zanechal lidstvu... | Brno - (2019-01-22 19:00:00 - 2019-01-22 00:00:00)

Korálový hrad na Floridě: Postavil ho lotyšský čaroděj?

21.listopadu » EnigmaPlus.cz
Na jižní Floridě ve Spojených státech amerických lze najít prazvláštní monumentální stavbu, která se do USA stylem jakoby vůbec nehodila. O ní i o jejím staviteli kolují podivné zvěsti, které z celého místa dělají jednu z největších záhad východní...

Revoluční turbínu Nikoly Tesly nikdo nechtěl. Uměla zázraky, dočká se ale využití?

19.listopadu » AUTO.cz
Nikola Tesla je jedním z největších vynálezců všech dob. Díky němu máme třeba střídavý proud. Jenže Tesla toho vymyslel mnohem více. Třeba turbínu, která se obejde bez lopatek.

Tato informační stránka o Nikola Tesla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Tesla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes