Oto Teuber

Vztahuje se k

Lidem se tu žije dobře, říkají v Novém Kostele, čerstvé Vesnici roku

12.června » iRegiony Impuls
Když se řekne Nový Kostel, většinu lidí napadne zemětřesení. Jenže tato obec na Chebsku umí překvapit i mile. Nedávno se stala Vesnicí roku Karlovarského kraje.

Lidem se tu žije dobře, říkají v Novém Kostele, čerstvé Vesnici roku

12.června » iDNES.cz
Když se řekne Nový Kostel, většinu lidí napadne zemětřesení. Jenže tato obec na Chebsku umí překvapit i mile. Nedávno se stala Vesnicí roku Karlovarského kraje. Další články k tématu: Západem Čech otřáslo zemětřesení o síle až 4,1. Letos zatím nej...

Západní Čechy za sebou mají dva týdny zemětřesení

26.května » iRegiony Impuls
Pondělním epicentrem bylo místo u obce Nový Kostel na Chebsku. Starosta Oto Teuber ale v rozhovoru pro Rádio Impuls prohlásil, že se na to dá zvyknout.

Zámeček u Nového Kostela byl zralý na demolici, teď je stále hezčí

23.září » iRegiony Impuls
Ještě před několika lety byl původně rokokový zámeček v osadě Spálená u Nového Kostela na Chebsku zralý na demolici. Socialistické hospodaření bývalého režimu, kdy zde sídlil státní statek, si vybralo svoji daň.

Zámeček u Nového Kostela byl zralý na demolici, teď je stále hezčí

23.září » iDNES.cz
Ještě před několika lety byl původně rokokový zámeček v osadě Spálená u Nového Kostela na Chebsku zralý na demolici. Socialistické hospodaření bývalého režimu, kdy zde sídlil státní statek, si vybralo svoji daň. Další články k tématu: Nadšenec opr...

Historický Nový Dvůr v Novém Kostele díky rekonstrukci ožívá

8.března » ČRo Karlovy Vary
Historický areál Nový Dvůr v Novém Kostele na Chebsku zažívá v posledních letech po desetiletích chátrání renesanci. Památku ze 16. století od roku 2013 postupně rekonstruuje její majitel Oto Teuber.

Historický Nový Dvůr v Novém Kostele díky rekonstrukci ožívá

2.března » ČeskéNoviny.cz
Nový Kostel (Chebsko) - Historický areál Nový Dvůr v Novém Kostele na Chebsku zažívá v posledních letech po desetiletích chátrání renesanci. Památku ze 16. století od roku 2013 postupně...

Sokolov má talent: finále

8.března » Informuji.cz
V programu vystoupí: Oto Teuber /porota/, Dan Křížka /porota, vystoupení,... | Sokolov - (2016-05-26 00:00:00 - 2016-05-26 00:00:00)
Jana Vildumetzová - Česká politička a pedagožka

Tato informační stránka o Oto Teuber zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oto Teuber" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes