15
new stories - click to show

Alice Titzová

Related to

EARCH crash test: v jaké chatě se nejlépe izolujete v roce 2021?

14.January » Earch.cz
Otestovali jsme nabídku prefabrikovaných chat a domků. Zjistili jsme: mají autorské interiéry, prosklené výhledy, dřevěné terasy a solární panely. Ale nejsou to už nízkorozpočtové chatičky.

Šarlatán získal hlavní cenu za režii na festivalu v Srbsku, bude se promítat v zemích po celém světě

21.September » Český rozhlas
Film polské režisérky Agnieszky Hollandové Šarlatán s Ivanem Trojanem v hlavní roli získal cenu za nejlepší režii na Evropském filmovém festivalu konaném v srbském městě Palić. Mezinárodní porota ho minulý týden ocenila mezi 12 soutěžními filmy.

Šarlatán nebo Nabarvené ptáče jsou v nominaci na Evropské filmové ceny

18.August » Týden.cz
Snímek režisérky Agnieszky Hollandové s Ivanem Trojanem v hlavní roli Šarlatán a Nabarvené ptáče Václava Marhoula jsou mezi kandidáty na letošní Evropské filmové ceny.

Šarlatána a Nabarvené ptáče vybrali na EFA

18.August » ČeskéNoviny.cz
Berlín/Praha - Snímek režisérky Agnieszky Hollandové s Ivanem Trojanem v hlavní roli Šarlatán a Nabarvené ptáče Václava Marhoula jsou mezi kandidáty na letošní Evropské filmové ceny....

Šestina výjimečných staveb v soutěži je středočeská

9.October » Kutnohorský deník
/FOTOGALERIE/ Bohatostí pozoruhodných architektonických počinů mohou střední Čechy těšit oko odborníků i laiků již od nepaměti. O tom, že nová zajímavá díla vznikají i v současnosti, svědčí architektonické soutěže.

Nabarvené ptáče vidělo 26 tisíc lidí, stačilo to na třetí místo

16.September » iDNES.cz
Film Václava Marhoula Nabarvené ptáče začal svou domácí distribuční pouť ve 129 kinech, kam zlákal 26 tisíc diváků. Stačilo to na bronzovou pozici za komedií Přes prsty a hororem To Kapitola 2. Další články k tématu: RECENZE: Film Nabarvené ptáče ...

Zlínský kraj má svého adepta v letošních nominacích na Českou cenu za architekturu

24.August » Zlin.cz
ZLÍNSKÝ KRAJ - Česká komora architektů vyhlásila 4. ročník České ceny za architekturu (ČCA) a architekti do ní přihlásili 186 realizací. Sedmičlenná mezinárodní odborná porota do užšího výběru nominovala 34 děl, ze kterých v listopadu vzejdou fina...

Klasický Hitchcockův film míří do vily Tugendhat

Letošní druhá filmová projekce, která zavítá do hlavního obytného prostoru vily Tugendhat 23. května od 20:00 hod., bude věnována jednomu z nejproslulejších thrillerů režiséra Alfreda Hitchcocka.

Tato informační stránka o Alice Titzová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alice Titzová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes