15
new stories - click to show

Jan Tkadlec

Related to

Vsetínská nemocnice zahájila vyšetření protilátek SARS-CoV-2

15.March » Zlin.cz
Jedná se o sérologický test z žilní krve, který není hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Vyšetření není určeno pro pacienty v akutní fázi onemocnění covid-19.

Vsetínská nemocnice zahajuje vyšetření protilátek SARS-CoV-2

8.March » Hospital IN
Vsetínská nemocnice nově nabízí vyšetření, které zjistí, zda máte ochranné protilátky proti Covid-19. Jedná se o sérologický test z žilní krve, který...

Vsetínská nemocnice: Hmotnostní spektrometr urychlí nasazení cílené antibiotické léčby...

18.August » Hospital IN
Až o dvacet čtyři hodin se díky hmotnostnímu spektrometru MALDI TOF zkrátí vyšetření mikrobiologických vzorků a případné nasazení cílené antibiotické léčby....

Odposlechy v korupční kauze hnutí ANO zavedly policii i ke Slušným lidem

11.May » Seznam Zprávy
Boxera a šéfa Slušných lidí Zdeňka Pernicu policie prošetřuje kvůli jeho výhrůžce pražským politikům. Kriminalisté na něho ale narazili i v případu brněnských zakázek. Byl v úzkém kontaktu s politickou spojkou do ANO.

Z korupčních odposlechů sestavili mapu vlivu. Dostal se do ní i mocný hokejový boss

28.February » Seznam Zprávy
Policisté zaznamenali, jak se obvinění a podezřelí v kauze brněnských zakázek baví o majiteli Komety Brno Liboru Zábranském. Vyplývá to z dokumentů, se kterými se Seznam Zprávy seznámily.

Detektivové narazili na „klondajk“ v brněnském ANO

20.February » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy nahlédly do stovek dokumentů souvisejících s vyšetřováním veřejných zakázek na radnici Brno-střed. Vyplývá z nich, že policie podezírá mnohem více politiků z hnutí ANO, než bylo doposud známo.

Nájemníci musí pryč. Dům v Plotní ulici asi strhnou. Překáží nové trati

19.December » Brněnský deník
Brno – Na nové bydlení si musí zvykat nájemníci třinácti obecních bytů, kteří bydleli v Plotní ulici 39 v Brně-jihu. Z domu se museli nedávno vystěhovat. Objekt totiž překáží stavbě plánované trasy tramvajové tratě, která povede přes Plotní ulici ...

Tato informační stránka o Jan Tkadlec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Tkadlec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes