Nikolas Tušl

Vztahuje se k

Bára Poláková a Pavel Liška: Smějeme se stejným věcem

6.ledna » Novinky.cz
Když je posloucháte, napadne vás, zda ten jedenáctiletý věkový rozdíl opravdu odpovídá jejich datu narození. Tím nechci říct, že je Pavel Liška (45) infantilní a Bára Poláková (34) usedlá nebo přemoudřelá. Jen jeden víc lítá v oblacích, druhý víc ...

V Brně bude festival seriálů, město na to dá tři milióny

27.června » Novinky.cz
V Brně se příští rok uskuteční první ročník festivalu seriálů nazvaný Serial Killer: Best TV Fest Brno. Město ho podpoří třemi milióny korun. Festival Brno zviditelní, řekl novinářům primátorův náměstek zodpovědný za kulturu Matěj Hollan (Žít Brno).

Seriál Kancelář Blaník má nový mimořádný díl věnovaný aktuální politické situaci

11.května » RadioTV
Závěrečná epizoda páté série Kanceláře Blaník byla sice uvedena před více než měsícem, ale současné dění na politické scéně přimělo legendárního Tondu Blaníka k natočení speciální epizody.

Špička české fotografie věnuje svá díla aukci Nadace Leontinka

18.dubna » Megapixel
Síla okamžiku zachycená okem fotografů a pomoc těm, kteří svět kolem sebe vlastníma očima vidět nemohou. Charitativní aukce fotografií pro Nadaci Leontinka obě perspektivy propojí. Uskuteční se 20. dubna od 19 hodin v prostorách hotelu Hilton Old ...

Nejlepší seriál roku? Temná Pustina míří vysoko

30.října » Novinky.cz
Seriál Pustina předcházejí zvěsti o mimořádném díle s mezinárodními ambicemi. Není to standardní česká detektivka. Není šablonovitá, vše v ní má logiku a vypadá na české poměry docela draze. Na HBO začíná 30. října.

Česká „hnědouhelná” krimi Pustina má premiéru v Torontu

19.srpna » Novinky.cz
Mezinárodní premiéru bude mít nadějná minisérie HBO Pustina na festivalu v Torontu. Ochutnávku z temné krimi, která se odehrává v uhelné pánvi pod Krušnými horami, zatím viděli jen návštěvníci karlovarského festivalu.

Pustina: V dolech u Kadaně točili temný seriál pro HBO

29.května » Kultura Deník.cz
Kadaňsko - Filmaři a herci na Kadaňsku strávili deset dní. V seriálu se možná uvidí i místní komparsisté.

Politicky nekorektní show Možná přijde i Tonda Blaník jede do Žďáru nad Sázavou

16.března » Vysocina-news.cz
Druhá ze série politicky nekorektních show Možná přijde i Tonda Blaník, kterou pořádá Nadace Open Society Fund Praha a DVTV, proběhne 18. března 2016 od 19:00 ve žďárském kině Vysočina (Brodská 2).

SUPPORT LESBIENS

28.listopadu » MetropolisLive
Scenérii kultovního snímku "Záhada Blair Witch" připomínal tajemný les u Ejpovic, ve kterém se natáčel nový klip skupiny Support Lesbiens - The City. Ke stoce, ve které se většina klipu odehrává, nevedla žádná přístupová cesta, a tak si členové sk...
Benjamin Tuček - Český scenárista, režisér a spisovatel

Tato informační stránka o Nikolas Tušl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikolas Tušl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes