Ross Ulbricht

Vztahuje se k

Anonymizační sítě, vpsAdminOS a blockchain, zápisky z OpenCamp BA

25.dubna » Root.cz
[11 minut čtení] V sobotu 21. dubna se v Bratislavě konal první ročník konference OpenCamp, která se zabývala otevřeným software, technologiemi a daty. Hovořilo se o bezpečnosti, svobodné společnosti i provozu vlastního datacentra. První ročník no...

Agent americké tajné služby zpronevěřil 1 600 bitcoinů, jde do vězení

10.listopadu » Technet.cz
Shaun Bridges jako speciální agent americké tajné služby během vyšetřování nelegálního tržiště Silk Road odcizil miliony korun v bitcoinech. Soud jej nyní poslal na dva roky do vězení.

Zakladatel největšího tržiště na temné straně internetu neuspěl u soudu. Dostal doživotí

2.června » Živě.cz
Ross Ulbricht provozoval největší tržiště v Toru od roku 2011 do října 2013, kdy byl zatčen a následně nato došlo ke zrušení Silk Road. V únoru 2015 byl odsouzen k doživotnímu trestu, nicméně doufal ve zmírnění trestu po odvolání, o němž soud rozh...

ZAVÍRÁNÍ HEDVÁBNÉ STEZKY

10.března » Dôležité.sk
Zašifrované tržiště Silk Road je důvod, proč byl bitcoin ve svých počátcích spojovaný převážně s obchodem s drogami. Projekt mladého idealisty, který mu těžce přerostl přes hlavu a vysloužil mu doživotní vězení.

Krypto 5: Zavírání Hedvábné stezky

8.března » Finmag
Zašifrované tržiště Silk Road je důvod, proč byl bitcoin ve svých počátcích spojovaný převážně s obchodem s drogami. Projekt mladého idealisty, který mu těžce přerostl přes hlavu – a vysloužil mu doživotní vězení.

Rusové kupují drogy přes internet i sociální sítě. Policie jim v tom omylem pomohla

1.března » info.cz
Nelegální obchod s drogami na ruském internetu vzkvétá. Policie v Omsku na něj nedávno ještě více upozornila a udělala mu tak v podstatě reklamu. Na svém twitterovém účtu sdílela screenshoty účtu ze sociální sítě Hydra, který místní k prodeji nark...

Coenové chystají westernovou TV sérii i příběh o internetovém zločinu

11.ledna » Novinky.cz
Nový projekt slavných filmových bratří Coenů opět míří na televizní obrazovku, která je poslední dobou ve středu jejich zájmu. The Ballad of Buster Scruggs má být westernový příběh.

Coenové píšou „internetové Fargo” Dark Web

21.října » Novinky.cz
Internetový obchod se zbraněmi, drogami a vraždami, to je Dark Web. Slavní bratři Coenové pracují na příběhu, jenž je inspirován skutečným osudem velmi bizarního zločince od klávesnice Rosse Ulbrichta.

USA chystají další dražbu bitcoinů, mimo jiné i z kauzy Silk Road

13.srpna » Deník.cz
New York – Americká vláda hodlá v dražbě nabídnout více než 2700 bitcoinů v hodnotě kolem 1,6 milionu dolarů (39 milionů Kč). Státu propadly mimo jiné při vyšetřování internetového portálu Silk Road (Hedvábná stezka), kde se obchodovalo s drogami,...

USA chystají další dražbu bitcoinů

8.srpna » FX Street
Americká vláda hodlá v dražbě nabídnout více než 2700 bitcoinů v hodnotě kolem 1,6 milionu dolarů (39 milionů Kč)...
Ron Paul - Americký lékař a republikánský politik
San Francisco - Město v USA v Kalifornii
Česká vláda - Státní úřad

Tato informační stránka o Ross Ulbricht zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ross Ulbricht" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes