Jaromír Ulč

Related to

Mikuláš Kroupa: Jak jsem potkal estébáka Ulče

13.July » Český rozhlas
Byl květnový podvečer roku 2000. Kráčel jsem pražskou ulicí Heliodora Píky, oblečen ve vycházkové uniformě vojáka základní služby, vypráví autor pořadu Mikuláš Kroupa.

Jak jsem potkal estébáka Ulče

Byl květnový podvečer roku 2000. Kráčel jsem pražskou ulicí Heliodora Píky, oblečen ve vycházkové uniformě vojáka základní služby, vypráví autor pořadu Mikuláš Kroupa.

Před třiceti lety začala demontáž StB

1.February » Paměť národa
Prvního února 1990 oznámil tehdejší federální ministr vnitra Richard Sacher zrušení Státní bezpečnosti. Tajná policie, která přes čtyřicet let sloužila komunistickému režimu, se musela transformovat v bezpečnostní službu demokratického státu.

Konec StB: všemi způsoby zametala stopy. Cesta k dnešní BIS pak nebyla snadná

1.February » Deník.cz
Před třiceti lety, 1. února 1990, oznámil tehdejší federální ministr vnitra Richard Sacher zrušení Státní bezpečnosti. Tajná policie, která přes čtyřicet let sloužila komunistickému režimu, se musela transformovat v bezpečnostní službu demokratick...

„Dostal jsem rozkaz a zbyly jen desky.“ StB po 17. listopadu pálila archivy jako nacisté

17.November » Expres.cz
Proběhl 17. listopad a všem bylo jasné, že je komunistickému režimu konec. Jenže archivy StB s těmi nejcitlivějšími záznamy o agentech a jejich činnosti praskaly po desítkách let ve švech. A tak komunisté, podobně jako kdysi příslušníci SS třeba v...
Adam Drda - Český novinář a dokumentarista
Richard Sacher - Český a československý politik
Radim Špaček - Český režisér
Jan Ruml - Český politik
KSČM - Levicová politická strana
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Jaromír Ulč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Ulč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes