Ota Ulč

Vztahuje se k

USA: Pohřbívání někdejších představ

19.července » Neviditelný Pes
Porovnávám hodnoty, o nichž jsme bývali v opatrnosti přesvědčeni, že by to měla být správná cesta správným směrem.

USA: Obtižné je zavděčovat se mocným živlům

17.července » Neviditelný Pes
Nynější americký prezident, neuznávaný ve své funkci značným množstvím hlasů, aby se potýkal s množství nepřátel na mnohých stranách, v prostředí domácím, jakož i ovšem zahraničním.

USA: Co nám tady všechno přibývá

12.července » Neviditelný Pes
Nemíním se rozhlížet po osmi letech vládnutí Baracka Husseina Obamy, syna bělošské matky, ale za stoprocentního černocha se prezentujícího. Soustřeďuji se na pozdější, a tedy nynější jinak pokrokově orientované myslitele.

USA: Přibývající americké komplikace

10.července » Neviditelný Pes
Když jsem se už před dávnou dobou vyskytl v Americe, určitě jsem postrádal pořádnou užitečnou orientaci. Neměl potřebného místního strýce, takové jsem měl v Německu, nikoliv v tom východním, socialismus budujícím.

SVĚT: Momentální výviny americké, ale i evropské

5.července » Neviditelný Pes
S budováním kubánského socialismu se započalo již v dávném roce 1960 zásluhou Castrova vítězství. Na ně postupně reagoval milion ostrovních domorodců odchodem - letadlem či po moři, zejména až výlučně směrem k americkým floridským břehům.

USA: Přibývající americké podivnosti

3.července » Neviditelný Pes
Na rozdíl od nynější nejmladší generace český národ měl prozatím tu nevyhnutelnou povinnost většinou nevyhnutelné existence trávit v zadrátovaném prostoru, kde se do zájemců o odchod jakkoliv jen dočasný střílelo, a kde se střílelo, tam se bohužel...

SVĚT: Současné vyhlídky západní civilizace

28.června » Neviditelný Pes
V září 2016, kdy již vrcholila volební kampaň ve prospěch stoprocentně předvídané příští prezidentky kandidátky Hillary Clintonové, v americkém státě Indiana se konalo shromádění Islamic Society of North America (ISNA).

USA: Užitečná akademická společnost

26.června » Neviditelný Pes
Na našem campusu ve státě New Yorku došlo koncem let osmdesátých (1987) k vytvoření NAS - National Association of Scholars. Tehdy se nás sešlo takových zakladatelů asi jen tucet.

TONGA: Ještě jiné královské zajímavosti

21.června » Neviditelný Pes
Ještě zmínka o jiných pozoruhodnostech: Ve vesnici Kolovai mají flying foxes - létající lišky. Ošklivé pištící potvory, přední půlka černá psí, zadní půlka cosi jako netopýr, blanami opatřená křídla, veliká až tři čtvrtě metru.

TONGA: První návštěva hodně vzdáleného království

19.června » Neviditelný Pes
Odlétli jsme do nepravděpodobného maličkého království Tonga s obrovitým králem Tupou IV. Tam jsem se značně těšil a Priscilla rovněž sdílela takové očekávání.

KRYM: Bojiště bývalé a třeba i budoucí

14.června » Neviditelný Pes
Na rozdíl od krvelačných výkonů v minulém století, to předcházející, devatenácté, po svém začátku, až do doby Vídeňského kongresu (1815), kde došlo k závěrečnému vyúčtování Napoleonových zkázonosných počinů.

COOK ISLANDS: Kokosový Rasputin 2

12.června » Neviditelný Pes
Pitomá povstalecká episůdka se vyřešila bez jakýchkoliv krvelačností, nikoliv v nápodobě syrského precedentu, kde u kůlu přivázán a kulemi byl provrtán dřív vládnoucí tatínek mé bývalé studentky a pozdější občasné pečovatelky o našeho potomka.

Tato informační stránka o Ota Ulč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ota Ulč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes