15
new stories - click to show

Bohuslav Chalupa

Related to

Bohuslav Chalupa: To je samozřejmě hnus...

12.July » Nová republika
Bohuslav Chalupa 12. 7. 2021 FB a PrvníZprávy ..ale je to úplně stejný hnus jaký předvádějí Vámi vybraní europoslanci za ANO a Vámi protlačená komisařka Jourová... NĚJAKÝ ROZDÍL? píše na facebooku Bohuslav Chalupa. Bohuslav Chalupa Oblbovat můžete...

Bohuslav Chalupa: To je samozřejmě hnus...

12.July » prvnízprávy.cz
...ale je to úplně stejný hnus jaký předvádějí Vámi vybraní europoslanci za ANO a Vámi protlačená komisařka Jourová... NĚJAKÝ ROZDÍL? píše na facebooku Bohuslav Chalupa.

Bohuslav Chalupa: Už je za minutu dvanáct!

25.June » prvnízprávy.cz
Od roku 2014 prosazuji sám jako "kůl v plotě" obnovu Civilní ochrany – obnovu Branného svazu, institucionalizaci Domobrany, píše na facebooku Bohuslav Chalupa.

Bohuslav Chalupa: Co s tím? No změnit to!

18.June » prvnizpravy.cz
Bohuslav Chalupa v příspěvku na facebooku provedl inventuru "kanálů" , kudy nám, občanům, mizí peníze.

Chalupa: Myslíte, že tenhle žvanil je schopen vykonávat funkci senátora?

Připadá vám, že tenhle výrazně jednostranně orientovaný fanatický žvanil, schopný souvisle komunikovat pouze hrozbu z Ruska a nespokojenost s prezidentem je psychicky v pořádku?

Chalupa: Co dělají naši vojáci v Mali nyní, po vojenském puči?

Velmi by mne zajímalo jaké úkoly nyní - po vojenském puči - plní vojáci AČR v republice Mali? ptá se Bohuslav Chalupa na facebooku.

Chalupa: Vynutit si sex násilím, tak to není chlap, ale ubožák

Feri - chlap jen podle sebe...pokud chce chlap "dostat" ženskou - což je zatím ještě normální - tak, že ji - například omezí v pohybu - a sex si vynutí nátlakem blížícím se agresi, tak to není chlap ale ubožák, píše na facebooku Bohumil Chalupa.

Ing. Bohuslav Chalupa

a s tím co jsem zažil ve Sněmovně, ve Výboru pro obranu, a čemu se stále věnuji - tedy problematice OBRANY a BEZPEČNOSTI - upřímně? Připadám si jak v Jiříkově vidění .... a zlostí se mi doslova otvírá kudla v kapse...

Bohuslav Chalupa: Jana Černochová: Ubohé a ostudné

10.May » prvnizpravy.cz
Pí Černochová jako předsedkyně Výboru pro obranu PSP ČR celkem názorně/výstižně předvedla intelektuální rovinu "práce", na které se tento výbor pohybuje.

Chalupa: Pan Kulhánek evidentně nic nechápe

Pan Kulhánek evidentně nic nechápe a jako imbecilni otrok nás chce dojmout tim že mu ze stolu pro tentokrát hodili na zem pár neúplně ohlodaných kostí, píše na facebooku Bohuslav Chalupa.
MiroslavaStrnadlová - politik za ČSSD
Zuzka Bebarová-Rujbrová - politik za KSČM
Zdeněk Syblík - Český politik
Rom Kostřica - politik za TOP09

Tato informační stránka o Bohuslav Chalupa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohuslav Chalupa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes