15
new stories - click to show

Pavel Čihák

Related to

COVID-19 proměnil e-commerce scénu

30.December » CIO Business World.cz
Situace spojená s koronavirem podpořila a urychlila růst on-line obchodování, trh se výrazně posouvá a předběhl dobu. Kamenné obchody byly zavřené, nákupem on-line řada lidí minimalizovala možnost nákazy.

E-shopy si dál drží i kamenné obchody

27.October » Novinky.cz
Přestože podíl e-shopů na celkových maloobchodních prodejích rychle roste, Češi nadále utrácejí hlavně v kamenných obchodech. Ty zůstávají důležité i pro samotné on-line prodejce. Svoji kamennou pobočku mají dvě pětiny provozovaných on-line obchodů.

Zoot rozšiřuje výdejny do regionů, kdo dominuje online trhu?

17.September » Týden.cz
Internetový obchod s módou Zoot chce rozšířit v regionech síť svých partnerských výdejen. V příštích měsících bude cílit zejména na města kolem 20 tisíc obyvatel.

Až třicet procent Čechů neví, že řetězce mají i e-shopy

17.September » Týden.cz
Až 30 procent Čechů neví o tom, že jejich oblíbené řetězce mají také internetový obchod. Přesto bez ohledu na druh zboží ale zájem o internetové nákupy pomalu vzrůstá, převážně on-line nakupuje 21 procent oslovených respondentů.

Vedení konzultantů Acomware převzal Čihák

4.September » MEDIAR
Pozici vedoucího konzultantů v agentuře Acomware převzal v srpnu Pavel Čihák, který předtím působil jako vedoucí marketingu a lidských zdrojů v Moravském peněžním ústavu, respektive Trinity Bank či předtím pět let v Raiffeisenbank, když fúzovala s...

Vedení konzultantů v Acomware převzal Pavel Čihák

3.September » FeedIT.cz
Praha, 3. září 2019 – Pozici vedoucího konzultantů ve společnosti Acomware převzal v srpnu Pavel Čihák, který předtím působil jako vedoucí marketingu v MPU/Trinity Bank nebo Raiffeisen Bank. Pavel Čihák do Acomware přichází z MPU/Trinity Bank, kde...
MiroslavaStrnadlová - politik za ČSSD
Zdeněk Syblík - Český politik

Tato informační stránka o Pavel Čihák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Čihák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes