David Ulrych

Vztahuje se k

Muzeum v Jilemnici vedl přes 40 let, teď ředitel odchází na odpočinek

7.ledna » iRegiony Impuls
Čtyřicet jedna let dělal Jan Luštinec ředitele v jilemnickém muzeu. Krkonošského patriota, vědce, spisovatele a především vlastence jak vystřiženého z Raisových románů vystřídal letos v lednu na jeho místě David Ulrych.

Muzeum v Jilemnici vedl přes 40 let, teď ředitel odchází na odpočinek

7.ledna » iDNES.cz
Čtyřicet jedna let dělal Jan Luštinec ředitele v jilemnickém muzeu. Krkonošského patriota, vědce, spisovatele a především vlastence jak vystřiženého z Raisových románů vystřídal letos v lednu na jeho místě David Ulrych. Další články k tématu: Na h...

Legendu Jana Luštince na postu šéfa muzea střídá David Ulrych

5.ledna » Trutnovinky
Na jeho místo ma začátku roku přišel Luštincův dosavadní kolega David Ulrich. „Po Janu Luštincovi se muzeum nepřebírá snadno, vždyť jilemnické muzeum a jméno jeho vedoucího jsou pro většinu lidí skoro synonyma,“ řekl Robin Böhnisch, ředitel Správy...

Krkonošské muzeum v Jilemnici má nového ředitele

Jilemnice - Loučení s dosavadním ředitelem Krkonošského muzea Janem Luštincem nese známky nostalgie. Je totiž známou a velmi erudovanou osobností. Odchází však do důchodu a ve funkci ho střídá mladší nástupce David Ulrych.

Jana Luštince v Jilemnici střídá David Ulrych

3.ledna » EcoMonitor.cz
JILEMNICE - Ve vedení Krkonošského muzea v Jilemnici vystřídal od Nového roku PaedDr. Jana Luštince jeho nástupce a dosavadní kolega Bc. David Ulrych. Jan Luštinec odchází na zasloužený odpočinek, s muzeem bude ale nadále spolupracovat. Jilemnické...

Naše úcta patří veteránům všech válek a naše podpora zachování jejich paměti

31.října » EcoMonitor.cz
VRCHLABÍ - Správa Krkonošského národního parku se i letos připojuje ke sbírce ke Dni veteránů, jejíž výtěžek pomůže další práci na projektu Paměť národa. Den veteránů si připomínáme 11. listopadu, v den ukončení Velké války v roce 1918. Ve všech i...

Neznámý zloděj vykradl auto v ulici Františka Malíka

21.května » Mostecký deník
Most - Žena oznámila na linku Městské policie v Mostě, že v ulici Františka Malíka je zaparkované osobní vozidlo značky Renault Clio a má rozbité okénko u spolujezdce.

V Meziboří opraví vodovodní výtlak

21.května » Mostecký deník
Meziboří - Severočeská vodárenská společnost (SVS) zahájila rekonstrukci vysloužilého přiváděcího vodovodní výtlaku v celkové délce 341 metrů v Meziboří, v lokalitě Markův kopec.

Kola ochrání před zloději umělá DNA. V Litvínově od začátku prázdnin

21.května » Mostecký deník
Ústecký kraj /ANKETA/ - Značení rozkóduje speciální čtečka. Strážníci pak zjistí, komu bicykl patří.

Superfestival zdraví obsadí v sobotu mostecké muzeum

16.května » Mostecký deník
Most - Ochutnávky, novinky, workshopy i přednášky a navíc bohatý program pro děti. To všechno je Superfestival zdraví, který se uskuteční v sobotu 19. května v Oblastním muzeu v Mostě.

Tato informační stránka o David Ulrych zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Ulrych" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes