15
new stories - click to show

Petr Veruněk

Related to

Covid hatí plány filmařů, natáčení v kraji posouvají na jiné termíny

17.November » iRegiony Impuls
Právě v těchto dnech měl v klášteře v Plasích na Plzeňsku vznikat historický film Il Boemo s Vojtěchem Dykem v roli skladatele Josefa Myslivečka. Natáčení ale muselo být kvůli vládním opatřením proti novému koronaviru odloženo. Stejně jako v přípa...

Febiofest, Finále, Anifilm i Vary. Hon na diváka začal, výsledek je nejistý

17.September » Kultura Deník.cz
Společný úděl. Filmové festivaly, které na jaře doslova vypnula pandemie, se hlásí o slovo. Mezi tradiční podzimní přehlídky se tak derou i jarní a letní. Štvanici na diváka odstartoval zlínský festival, zítra začíná Febiofest.

Začíná promítání českých filmů na některých hradech a zámcích v regionu

31.July » ČRo
Na vybrané hrady a zámky v Plzeňském kraji míří letní kino. Je to jeden z projektů, které na léto připravili organizátoři odloženého Filmového festivalu Finále.

Zajímavý film, příjemné prostředí a originál menu, to je projekt Plzeňské kulturní předzahrádky

17.July » ČRo
Zajít si na film do oblíbené restaurace a k tomu ochutnat speciální menu inspirované promítaným snímkem. Právě to mimo jiné nabízí projekt Plzeň kulturní předzahrádky...

Filmy promítnou na předzahrádkách i na hradech a zámcích

13.July » iRegiony Impuls
Plzeňské kavárny a restaurace se na chvilku promění v malé kinosály. Na jejich předzahrádkách nebo ve vnitroblocích se budou promítat české filmy, návštěvníci přitom mohou ochutnat speciální menu. První projekce startuje už v pátek.

Plzeňské předzahrádky spojí kulturu a gastronomii

Už příští pátek 17. července začne v bolevecké Sokolovně první večer z cyklu Plzeňské kulturní předzahrádky. Ty spojují filmové projekce či hudební večery s gastronomickými zážitky v plzeňských kavárnách či restauracích.

Z Domažlic zmizel symbol pandemie. Nemocnice zrušila odběrové místo - FOTKY

24.June » QAP.cz
Z areálu Domažlické nemocnice hasiči odvezli buňky, které sloužily k odběrům vzorků pacientů v rámci testování na covid-19. V krajských nemocnicích už zůstává jen jedno odběrové místo.

Turisté se mohou vydat na místa, kde se točily známé filmy

22.June » QAP.cz
Filmová kancelář láká turisty na balíček filmových putování. Zájemcům představuje nejzajímavější místa v Plzeňském kraji, která posloužila jako kulisy pro natáčení.

Plzeňský kraj učaroval režisérům, vydejte se po filmových místech

21.June » iRegiony Impuls
Víte, která místa v západních Čechách si filmaři vybrali pro natáčení svých filmů a seriálů? Pokud ne, Regionální filmová kancelář Plzeňského kraje vytvořila balíček těch nejzajímavějších míst, která stojí za výlet. Na seznamu je například zříceni...

Tady všude se natáčelo. Nejzajímavější filmová místa představuje balíček pro turisty

15.June » Plzeň.cz
Na základě vytipovaných filmů a seriálů vytvořili zástupci Regionální Filmové Kanceláře Plzeňského kraje balíček těch nejzajímavějších lokací v Plzeňském kraji, které v minulosti posloužily jako kulisy pro natáčení. To vše s cílem dopomoci k opěto...
Jiří Hanzelka - Český cestovatel a spisovatel
Jan Cina - Český herec

Tato informační stránka o Petr Veruněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Veruněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes