Filip Vítek

Vztahuje se k

Z práce na střídačku. Brněnský florbalový kouč obětuje čas i spánek

3.listopadu » iDNES.cz
Pitvá zápasy na videu, připravuje každodenní tréninky, rozmlouvá s hráči, studuje soupeře, brázdí celou republiku...

8 mýtů o výživném, kterým rodiče bohužel věří. Poradíme vám, na co máte nárok

23.srpna » Maminka.cz
Neplatí vám partner výživné na společného potomka a vy nevíte, co dělat? Asociace neúplných rodin sestavila na základě informací z projektu VašeVýživné.cz, který pomáhá právě rodičům samoživitelům, ...

Jak při cestách mimo EU ušetřit při používání mobilu

12.července » Třetí věk
Autor článku: Filip Vítek Změny tarifů v rámci EU by mohly vést k domněnce, že volat a využívat data je už kdekoli ve světě dostupnou záležitostí.

Tichá linka na 27. AppParade dosáhla na hattrick

30.května » MEDIAR
Hlasujícím v Biu Oko, odborné porotě a hlavnímu partnerovi akce Google se nejvíc líbila pak pro neslyšící, přepis mluvené řeči z telefonátu přímo do textu či do znakového jazyka.

Průměrné výživné neroste, náklady na děti však ano

3.prosince » Třetí věk
Autorka článku: Filip Vítek Během posledních pěti let se výše soudem stanoveného povinného výživného na děti zvedla jen v řádu stokorun, jak vyplývá z dostupných dat Ministerstva spravedlnosti.

Generace 50+ pomáhá při vymáhání výživného

2.září » Třetí věk
Autor článku: Filip Vítek 80 000 korun je průměrný dluh na výživném v českých neúplných rodinách. Přestože tyto peníze rodičům samoživitelům chybí na provoz domácnosti a zajištění základních potřeb dítěte, velmi často se k jejich vymáhání neodhodl...

Tato informační stránka o Filip Vítek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Vítek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes