Lucie Vodáková

Related to

Eliška Křenková: O Markovi jsem si myslela, že je to mladý blbý herec

10.May » Kafe.cz
Poznali se teprve nedávno při natáčení pohádky Princezna zakletá v čase. Eliška Křenková (30) si myslela, že je Marek Lambora (24) mladý blbý herec. Jaké však bylo její překvapení, když ho poznala blíž.

Patricie Pagáčová: Lidé očekávají, že budu ta hodná holka z Ulice, ale nejsem

4.May » Kafe.cz
V loňském roce se herečka Patricie Pagáčová (31) rozhodla hned pro několik změn. V létě se vdala a změnila příjmení, odešla z Ulice a nastoupila do seriálu Modrý kód. Letos její jízda pokračuje.

S kým randí a jak vypadají potomci slavných?

30.April » Kafe.cz
Stačí slyšet jejich příjmení, a už víte, odkud vítr vane. Nemuseli jít ani ve stopách rodičů, a média jim ráda věnují dostatek prostoru. Hanks, Beckham, Cobain… Kolikrát jste tato příjmení slyšeli. Tentokrát jsme se však nezaměřili na slavné herce...

Noční král je z Olomouce. Miluje ji a volný čas tráví na zahradě

/ROZHOVOR, FOTOGALERIE, VIDEO/ Vladimír Furdík tvárnil nejděsivější postavu kultovního seriálu televize HBO Hra o trůny.

Casey Affleck dorazil do Karlových Varů. Přijel netradičně autem

Festivalové dění letos opět oživují podvečerní živé talk show Libora Boučka v IQOS Loungi. Moderátor včera přivítal první tři hosty, a to rappera Vladimira 518, herečku Jitku Schneiderovou a také výkonného ředitele karlovarského festivalu Kryštofa...
Mata Hari - Nizozemská orientální tanečnice

Tato informační stránka o Lucie Vodáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Vodáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes