Tomáš Vodňanský

Related to

Možnosti milostného románu Jana Němce v grafické úpravě Martina Peciny se staly nejkrásnější českou knihou roku 2019

28.May » ČRo 3 Vltava
Titul znáte i z poslechu Četby na pokračování, kterou jsme vysílali na Vltavě. Možnosti milostného románu vyšly už také jako audiokniha ve vydavatelství Radioservis.

"Koncert pro Zuzanu"

3.January » Classic Praha
Na vzpomínkovém koncertě k nedožitým 93. narozeninám cembalistky prof. Zuzany Růžičkové vystoupí nadaný polský houslista Wiktor Dziedzic.

Charlotta Kotíková je ochotná poskytnout DNA při vyšetřování smrti svého prastrýce Jana Masaryka

28.November » Rádio Praha
Pokud bude policie při novém šetření smrti Jana Masaryka potřebovat DNA, je rodina ochotna ji poskytnout. Uvedla to praneteř poválečného ministra zahraničí Charlotta Kotíková s tím, že vše bude právně ošetřeno.

České Radiokomunikace si pojistily televizní kmitočty do konce roku 2030

21.November » ČRo
Rozhodnutí regulátora se týká aktuálně pásma 470 až 694 MHz, protože následující kmitočtový úsek připadne v budoucnu mobilním operátorům.

Mezi dokumenty Českého rozhlasu vynikl dánský pohled na českou tradici

31.October » RadioTV
Poslech 17 nejlepších dokumentárních pořadů z vln Českého rozhlasu doprovázela tradičně nekompromisní debata. Ta tvůrcům dodává podněty k dalšímu rozvoji a náměty na nová díla. Přiblížíme vám oceněné dokumenty a další zajímavé pořady.

OBRAZEM: Podívejte se, jak se bourá střecha Transgasu

12.April » iROZHLAS
Demolice brutalistního komplexu Transgasu pokračuje. Budovy někdejšího ministerstva paliv a energetiky obklopilo lešení a také dva věžové jeřáby. Dělníci začali s demolicí střešní krytiny.
Hana Třeštíková - Česká producentka, režisérka
Věra Míšková - Česká filmová publicistka

Tato informační stránka o Tomáš Vodňanský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Vodňanský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes