15
new stories - click to show

Jan Vojtko

Related to

Schovává před vámi partner svůj telefon? Nemusí za tím být jen nevěra!

13.May » Proženy.cz
Jeden ze základních stavebních kamenů zdravého vztahu je rozhodně vzájemná důvěra mezi partnery. Jistota, že se na toho druhého můžete spolehnout. A jestli před vámi vaše drahá polovička hystericky schovává telefon, rozběhne se fantazie na plné ob...

Koronavirová doba nám ukazuje, že právo na konstantní štěstí je utopie. K životu patří i úsilí, říká terapeut Jan Vojtko

4.May » ČRo 3 Vltava
Jan Vojtko je párový terapeut, učitel a autor knížek pro děti, v nichž mají místo i starosti. Do širšího povědomí se dostal díky projektu Terapie sdílením Live.

Nedostatek sexu v manželství a místo svatby rozchod? Problémy čtenářů řeší Psychoporadna Blesku!

27.April » Blesk.cz
Projekt Psychoporadna Blesku pokračuje. Tentokrát se se svými problémy svěřily čtenářky Jitka a Mirka, které ve svých vztazích řeší nevěru i nedostatek sexu v dlouholetém manželství. Co jim radí psychoterapeutky Marta Boučková a Katarína Szabados?

Ve vztahu je nás pět a všichni jsme šťastní! Polyamorie je na vzestupu. Co na ni říkají terapeuti a kdy může být problematická?

6.April » Proženy.cz
Jen já a ty, dokud nás smrt nerozdělí. Takhle si milostný život představuje většina lidí. Ale pozor, přibývá těch, kterým je život ve dvou málo. Polyamorie, kdy je ve vztahu víc lidí, je na vzestupu. Proč?

Ve vztazích prožíváme evoluci. Díky vědě víme, že můžeme milovat víc lidí, říká párový terapeut Vojtko

Nahradí tradiční manželství úplně jinak formované vztahy? Proč se lidé dopouští nevěry? Existuje recept na hledání a nalezení ideálního partnera?

Jinde je tráva zelenější? V polyamorních a otevřených vztazích je klíčová důvěra i sebedůvěra

12.March » Heroine.cz
Vztahy mají mnoho podob a my si můžeme vybírat. Můžeme být single a žít přitom naplněný život. Nemusíme mít děti, abychom byly šťastné a plnohodnotné bytosti. Na milostné vztahy už nemusíme být jen dva nebo dvě, a přesto mohou být láskyplné a exkl...

Lepší ve špatném vztahu než být single! Proč se lidé ženou do vztahů, které nedávají smysl?

2.March » Proženy.cz
Vrhají se ze vztahu do vztahu, jakmile jeden zkrachuje, urychleně ho nahradí novým. Neumí být sami, single život je děsí. Tím si ale ubližují. Jak umět být šťastný i bez protějšku?

Opravit se dá skoro každý vztah, když oba chtějí, říká párový terapeut Jan Vojtko. Co si myslí o nevěře, krizi mužství a tradič

25.February » Proženy.cz
Jsou nešťastní, trápí se, v manželství jim to nefunguje, nevědí, co si počít. S takovými lidmi se terapeut Jan Vojtko setkává denně. Pomáhá jim najít zase úsměv, řešení problémů, štěstí. Je to muž, který zachraňuje lásku!

»Valentýnka«, která vás dojme! Jiří a Zuzka našli lásku na ulici

14.February » Blesk.cz
Láska kvete v každém věku a na každém místě, třeba i na ulici! Dokladem je příběh Jiřího a jeho paní Zuzany z Brna. Potkali se jako bezdomovci a jejich nelehká životní cesta nakonec měla ten pravý valentýnský happyend.

Dokáže Čechy současná pandemie přesvědčit o tom, že mít svého psychoterapeuta se vyplatí?

25.January » LUI
Z údajů českých psychologů a terapeutů vyplývá, že Češi pomalu a jistě přicházejí na to, že ne všechny psychické problémy zvládnou sami. Alespoň dle námi oslovených terapeutů a psychologů berou Češi ordinace doslova útokem. Ve velké míře za to můž...

Trendy v milostném životě pro rok 2021? Sexuální mindfulness, sex po videochatu, orgasmus pro oba partnery

28.December » SvětŽeny.cz
Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, přiznávání tajných fantazií, sex po videochatu, zaměření na svaly pánevního dna i na nové mužské erotogenní zóny. I takové budou dle odborníků sexuální trendy roku 2021.

Na chatu se zamilovala do muslima a konvertovala! Češka (30) z Prahy přiznala útoky i nadávky

19.December » Blesk.cz
Láska s cizincem jako z románku pro náctileté? Se svým budoucím egyptským manželem se tehdy sedmnáctiletá Češka seznámila přes chat, denně si psali, jednou se viděli a byla svatba! Mladá žena konvertovala k islámu, je maminkou dvou dětí a bydlí s ...
Přemek Forejt - Český šéfkuchař
Marika Šoposká - Česká herečka
Alena Mornštajnová - Česká spisovatelka
Eliška Balzerová - Česká herečka
Halina Pawlovská - Česká spisovatelka
Tomáš Matonoha - Český herec

Tato informační stránka o Jan Vojtko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vojtko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes