Michal Israel Volf

Related to

Držel sebevražedkyni sedm pater nad zemí!

30.April » Ahaonline.cz
Opilá žena (44) s psychickými problémy způsobila pořádný rozruch v centru Ústí nad Labem. Rozhodla se ukončit svůj život skokem z okna 7. patra paneláku.

Veronika P. (35) u soudu: Chtěla zabít exmanžela!

10.March » Ahaonline.cz
Než aby přistoupila na střídavou péči o syna Martínka (5), rozhodla se Veronika P. (35) údajně zavraždit svého bývalého manžela Jana P. (39). Plán jí zhatil nový partner, který vše oznámil na policii.

Ústecko sužuje koronavirus, úplavice i strach ze žloutenky. Starostka zmínila štěnice

7.March » Blesk.cz
Ústecko nemá dobré období. Aktuálně je spolu s Prahou jednou z „bašt“ nákazy koronavirem v Česku. Obyvatelé Předlic v Ústí nad Labem mají navíc obavy z nemoci „špinavých rukou“. Kvůli špatným hygienickým podmínkám se sem žloutenka pravidelně vrací...

Z kaštanů jsou úly!

18.February » Ahaonline.cz
Krásné stromy jsou zpátky v parku. Řeč je o stoletých jírovcích, které ještě loni krášlily zámeckou zahradu v Libochovicích. Pak je ale správa zámku nechala pokácet.

Poškodil vám orkán Sabine majetek? Pozor na výmluvy pojišťoven

11.February » Blesk.cz
Orkán Sabine odřízl tisíce domácností od elektřiny, stromy padaly na auta a vítr ničil střechy i domy. Pojišťovny už se připravují na nápor klientů, nicméně víte, zda máte uzavřené to správné pojištění? A co dělat, pokud vám živel poničí majetek? ...

Pohřeb Kubery: Vdova Věra a rodina se loučí se šéfem Senátu, rakev vystavili v Teplicích

3.February » Blesk.cz
Rodina náhle zesnulého Jaroslava Kubery (ODS) se loučí se šéfem Senátu, poslední sbohem mu dá i manželka Věra. Za Kuberu se dnes v Česku drží státní smutek. Smuteční shromáždění se uskuteční v teplickém divadle a pražském Rudolfinu. V poledne se v...

Obří tanker na Labi!

25.December » Ahaonline.cz
Za asistence říční policie a pozornosti několika desítek nadšenců spustila loděnice Barkmet na řeku Labe obří tanker pro nizozemského zákazníka.

Dráty označí koulemi

29.November » Ahaonline.cz
Před 14 dny zde zahynul pilot ultralightu Petr B. (†57) , když narazil do drátů vysokého napětí a jeho letadlo spadlo do řeky.

Po injekci ochrnul!

13.November » Ahaonline.cz
Ležel v nemocnici kvůli bolestem, v noci je už nemohl vydržet, tak přivolal zvonkem sestřičku. Ta mu píchla injekci, neordinovanou lékařem, a od té chvíle byl do té doby aktivní muž Miroslav Urban (76) z Děčína ležák! Senior podal na sestru Kláru ...

Hádka, pád a smrt!

7.September » Ahaonline.cz
Hádka mezi seniorem (†67) a mladíkem skončila tragicky. Seniora zřejmě mladší muž shodil z balkonu ve třetím patře.

Růženka, Rozárka a Jůlinka! Ovečky, které budou za doktory...

30.June » Ahaonline.cz
Nevšední společnost mají pacienti Hornické nemocnice s poliklinikou v Bílině. Přímo v areálu se totiž usídlily tři ovce kamerunské – Růženka, Rozárka a Jůlinka. Proč? Mají za úkol přispět k rychlejšímu uzdravení pacientů.

Zbraně k nakousnutí!

9.June » Ahaonline.cz
Kolt, československá puška i klasický revolver. To je jen zlomek zbraní, které vyrábí snoubenci Petr Filipec (44) s Natálií Schejbalovou (24) z Dubí. Nejsou to však zbrojní magnáti, ale cukráři. Zbraně jsou totiž z čokolády. Navíc z pravé belgické.
Jaroslav Kubera - Politik za ODS
Přemysl Sobotka - politik - ODS
Milan Štěch - Politik za ČSSD
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
TOP 09 - Pravicová politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana
ODS - Politická strana
Miloš Zeman - Prezident ČR

Tato informační stránka o Michal Israel Volf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Israel Volf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes