Jakub Vomáčka

Related to

FOTOKVÍZ: Poznáte obec či město na Nymbursku?

16.December » Nymburský deník
Všímáte si svého okolí? Samozřejmě ano. Ale poznáte obce či města regionu podle detailů, které pro vás zachytil hledáček redakčního fotoaparátu? Zkuste to s naším novým fotokvízem. Poznáte, z jaké obce vám snímky přinášíme dnes?

U Netřebic narazilo auto do stromu, jeden člověk zemřel

15.December » Nymburský deník
Vážná nehoda uzavřela v neděli večer silnici u obce Netřebice. Osobní automobil, ve kterém cestovali tři lidé, narazil do stromu, jeden člověk nehodu nepřežil.

Auto skončilo na střeše a ještě narazilo do stromu. Zároveň

14.December » Nymburský deník
/FOTOGALERIE/ Auto na střeše a ještě náraz do stromu – a to všechno současně. Takové byly v sobotu odpoledne následky nehody osobního auta, jež odpoledne havarovalo u Strančic na Praze-východ.

Řidiči, pozor! V neděli se otevřou Velké Valy

14.December » Nymburský deník
Od nedělního dopoledne bude po úpravách před výstavbou kruhového objezdu znovu otevřena část ulice Velké Valy u nymburské nemocnice. Potvrdili to zástupci nymburské radnice.

OBRAZEM: Kolínské děti v sobotu řádily s halloweenskými strašidly.

12.October » Kolínský deník
"Halloweenské tvoření a zábava k tomu" se na Centrálním dětském hřišti u aquaparku Vodní svět konalo v sobotu 12. října. Nechyběla strašidelná stezka, výtvarné dílničky ani animační program. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Tato informační stránka o Jakub Vomáčka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Vomáčka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes