Jiří Tyleček

Vztahuje se k

Prodeje starších domů ve Spojených státech v lednu stouply více, než se čekalo

22.února » investicniweb.cz
Prodeje starších domů ve Spojených státech v lednu meziměsíčně vzrostly o 3,3 % na celoročně přepočítané tempo 5,69 milionu jednotek. Očekával se růst o 1,1 % na 5,54 milionu jednotek po předchozím revidovaném poklesu o 1,6 % (revidováno z -2,8 %).

USA: Počet žádostí o hypotéku v týdnu do 17. února klesl o 2 % (předchozí týden: -3,7 %)

22.února » investicniweb.cz
Počet žádostí o hypotéku ve Spojených státech v týdnu do 17. února po sezónním očištění údajů klesl proti předchozímu týdnu o 2 %. Uvedla to Asociace hypotečních bankéřů (MBA).

Tyleček (X-Trade Brokers): Parita eura a dolaru je možná, ne však letos

22.února » investicniweb.cz
Podle analytika X-Trade Brokers Jiřího Tylečka je možné, že se skutečně dočkáme parity eura a dolaru, letos k ní však nedojde. Tyleček to pronesl na letošním druhém investičním večeru, který byl věnován prvním krokům Donalda Trumpa ve funkci prezi...

Z hotelu Ritz do Ostravy. Tylečkovi vzali pařížské obrazy na výlet

13.dubna » ČT24
Umělci se brali v roce 1969. Poznali se na Akademii výtvarných umění a do Ostravy odešli za prací. Oba malovali, nacházeli svůj styl a v obrazech viděli svůj příští život. Malovat a prodávat svá díla šlo tehdy pouze přes Dílo. V Díle seděla komise...
Ivan Pilip - Český ekonom a politik

Tato informační stránka o Jiří Tyleček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Tyleček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes