15
new stories - click to show

Frank Walter

Related to

Papež František přijal na osobní audienci německého prezidenta

25.October » Rádio Proglas
Papež František přijal ráno ve Vatikánu na osobní audienci německého prezidenta Franka Waltera Steinmeiera. Ten pak jednal i se státním sekretářem, kardinálem Pietrem Parolinem a šéfem vatikánské diplomacie, arcibiskupem Paulem Gallagherem.

Sbližuje Čechy s Němci. O řádu od prezidenta se Rudiš dozvěděl ve vlaku

8.October » iDNES.cz
Spisovateli Jaroslavu Rudišovi se dostalo obrovské pocty. Dostal od německého prezidenta řád za přínos ve sbližování Čechů s Němci

Jednostranná síla symbolu, pouze z jedné strany…

28.August » Jan Šinágl
Redaktor LN Marek Hudema to popsal ve svém článku SÍLA SYMBOLU v principu správně, ale opomněl, že prezident ČR Zeman se chová stejně jako prezident Ruska Putin. President SRN Frank Walter Steinmeier uctil v pravoslavném kostele v Resslově ulici v...

Zeman slíbil Němcům dodávky elektřiny

27.August » iUHLI.cz
Český prezident Miloš Zeman a jeho německý protějšek Frank Walter Steinmeier se při schůzce na v Praze neshodli na dopadu ekologických plánů EU na energetiku. Zeman slíbil Němcům pomoc v případě problémů.

Zeman: Co bude když zavřete uhelné a jaderné elektrárny? Počkáme si…

27.August » prvnízprávy.cz
Kvůli energetické transformaci Německo zavírá jaderné a uhelné elektrárny. Současně se tak rychle nerozjíždějí další kapacity zelené energie a země bude potřebovat ještě více plynu, než bylo plánováno.

Německý prezident je v Česku. Uctí parašutisty a setká se se Zemanem

26.August » tn.cz
Německý prezident Frank-Walter Steinmeier ve středu přijel do Česka. Sejde se s hlavou státu Milošem Zemanem, na programu má být především debata o Afghánistánu a migraci. V plánu je rovněž setkání s předsedou Sněmovny i Senátu.

Německý prezident Steinmeier se sejde se Zemanem, navštíví kryptu výsadkářů

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier se dnes na Pražském hradě setká s českým protějškem Milošem Zemanem. Budou spolu mluvit například o Afghánistánu, o bilaterálních záležitostech nebo třeba o migraci.

Richard Seemann: Německý spolkový prezident do Česka

25.August » ParlamentniListy.cz
Spolkový prezident Frank-Walter Steinmeier se svou manželkou Elke Büdenbenderovou zavítají dnes na třídenní návštěvu České republiky. Šedesátipětiletý státník navštíví Prahu a Ústí nad Labem.

Německý spolkový prezident do Česka

25.August » vaševěc.cz
Spolkový prezident Frank-Walter Steinmeier se svou manželkou Elke Büdenbenderovou zavítají dnes na třídenní návštěvu České republiky. Šedesáti pěti letý státník navštíví Prahu a Ústí nad Labem. Podle Deutschlandfunku na pořadu dne bude také jednán...

Do Česka dnes na třídenní návštěvu přijede vlakem německý prezident Steinmeier

Do České republiky dnes přijede německý prezident Frank-Walter Steinmeier. Na třídenní návštěvu by měl přicestovat z Berlína vlakem.

Německý prezident Steinmeier pojede do Česka vlakem. Kvůli globálnímu oteplování

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier se na návštěvu České republiky vydá 25. srpna, cestu podnikne vlakem. Vyplývá to z diplomatických informací, které má ČTK k dispozici.
Martin Schulz - Německý politik
William Hague - Britský politik

Tato informační stránka o Frank Walter zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Frank Walter" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes