15
new stories - click to show

Glen Watkins

Related to

Ferrari představilo další limitovaný speciál 488 GT Modificata, kterým se svezete jen tehdy, když automobilka uspořádá nějakou

2.December » Garáž.cz
Ferrari představilo zatím poslední okruhovou limitku. Jmenuje je 488 GT Modificata, jde o model s technologií těch nejlepších kousků, který je určený jen na okruhy, takže se s ním majitelé, jak už je u těchto strojů tradicí, moc nesvezou.

GP Bahrainu: Závod přerušen po děsivé Grosjeanově nehodě

29.November » F1News.cz
Už jen tři závody zbývají do konce COVIDové sezóny a v Bahrajnu si svět F1 opět připomněl, že nebezpečí není jen planý pojem. Závod totiž musel být po pár set metrech přerušen kvůli hrůzostrašné nehodě pilota týmu Haas Francouze Romaina Grosjeana.

Mostecký autodrom se zviditelnil vítězstvím v evropské virtuální sérii NASCAR

7.May » Homerlive
Skvělý úspěch zaznamenal tým mosteckého autodromu v úterním druhém závodě virtuálního seriálu pod názvem EuroNASCAR Esports Series na okruhu v americkém Watkins Glen. Přemožitele ve startovním poli totiž nenašel čtyřnásobný šampion série Virtual G...

Autodrom se zviditelnil vítězstvím v evropské virtuální sérii NASCAR

Skvělý úspěch zaznamenal tým mosteckého autodromu v úterním druhém závodě virtuálního seriálu pod názvem EuroNASCAR Esports Series na okruhu v americkém Watkins Glen.

Před 40 lety ukončila nehoda kariéru Claye Regazzoniho

30.March » F1 Sports
Přesně před čtyřiceti lety švýcarský pilot Clay Regazzoni tvrdě boural v nájezdu do vlásenky Queen’s během Velké ceny v Long Beach. Nehoda se stala jeho kariéře osudnou.
Carlos Santana - Mexicko-americký hudebník
Le Mans - Historické město ve Francii

Tato informační stránka o Glen Watkins zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Glen Watkins" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes