Alan Jones

Vztahuje se k

Austrálie: Pařížská dohoda nám nebrání v budování uhelných elektráren

11.září » OEnergetice.cz
Australský ministr zdrojů Matt Canavan se nechal slyšet, že pařížská dohoda vlastně Austrálii nezavazuje k žádným konkrétním závazkům. Země tak podle něj může budovat nové uhelné elektrárny. Podle názoru Canavana, vyjádřeném v rádiovém pořadu Alan...

Při GP Číny se soutěží o Velikány F1

11.dubna » GPF1.cz
Ve třetím kole naší celoroční tipovačky o jízdu ve Ferrari 488 Challenge soutěžíte o knihu Velikáni formule 1 od Romana Klemma a Jaroslava Neubauera, která shrnuje kariéry tří hrdinů závodů F1: Bruce McLarena, Jackieho Stewarta a Alana Jonese.

V Austrálii zachránili rybáře, který strávil dva dny mezi krokodýly (VIDEO)

Australský rybář Alan Jones uvízl se svým člunem na mělčině v místě masového usídlení krokodýlů a byl zachráněn až po dvou dnech, informuje The Daily Mail.

Ricciarda jako dítě rychlost děsila

22.března » Sport.cz
Už 37 let čeká Austrálie na pilota, který pro zemi klokanů vybojuje prvenství v MS formule 1. Po letech strádání má čekání utnout Daniel Ricciardo, osmadvacetiletý rodák z Perthu. Vždyť i úřadující šampión Lewis Hamilton označil jedničku stáje Red...

Smutná zpráva nejen pro americké fanoušky: zemřel původní majitel týmu Shadow F1

23.srpna » F1News.cz
Černý klobou, občas tmavé brýle a v rukou fotoaparát. Spíš než jako šéf týmu se Don Nichols podobal fanatickému lovci snímků a senzací. Muž, který vládl osm let týmu Shadow a byl u jeho jediného vítězství, zemřel ve svých dvaadevadesáti letech.

Ecclestone mi zaplatil, abych vynechal závod, přiznal bývalý šampion

7.srpna » GPF1.cz
Mistr světa formule 1 z roku 1980 Alan Jones přiznal, že bývalý šéf šampionátu Bernie Ecclestone mu zaplatil, aby předstíral nemoc a vynechal Velkou cenu Jižní Afriky v roce 1985. Důvodem pro tento krok byla, jak jinak, politika.

Britové mohou při registraci CITES prokázat původ žaka prohlášením souseda nebo veterináře

17.července » Ararauna.cz
O něco lehčí prokazování původu ochočeného papouška žako při registraci CITES mají chovatelé ve Velké Británii. Na žádost Společnosti přátel papoušků (Parrot Society) umožní britský Odbor životního prostředí, výživy a venkova (DEFRA) „náhradní“ pr...
James Hunt - Bývalý britský pilot Formule 1
Niki Lauda - Bývalý rakouský pilot Formule 1
Grace Kellyová - Americká herečka a monacká kněžna

Tato informační stránka o Alan Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alan Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes