15
new stories - click to show

Clay Regazzoni

Related to

Z F1 na Dakar. Enge následuje Alonsa i syna Belmonda, jelo se i na tajnačku

5.January » iSport.cz
Chvályhodný boj. Při debutu v drsné soutěži se zatím trápí, po sérii technických potíží uzavírá v kategorii bugyn startovní pole, přesto se Tomáš Enge zařadil hned v úvodu roku do plejády vyvolených. Coby třiadvacátý muž v historii vstoupil český ...

Dostane nakonec Pérez šanci? Čeká se na zásadní prohlášení

18.December » F1News.cz
Sergio Pérez letos prožil velmi dobrou sezónu. Vrátil se na stupně vítězů, ačkoliv dostal padáka v týmu Racing Point, nerezignoval a dokonce přivezl týmu šťastné, ale platné vítězství. Přesto se zdálo, že to bude klasický Pyrrhův triumf.

Mít smůlu jako Hülkenberg. Němec mohl sbírat triumfy, teď byl rád za roli náhradníka

13.August » Aktuálně.cz
K úspěchu ve formuli 1 je potřeba nejen rychlost, bojovnost a schopnost sžít se s monopostem. Důležité je také štěstí. A Nico Hülkenberg ho nemá.

Před 40 lety ukončila nehoda kariéru Claye Regazzoniho

30.March » F1 Sports
Přesně před čtyřiceti lety švýcarský pilot Clay Regazzoni tvrdě boural v nájezdu do vlásenky Queen’s během Velké ceny v Long Beach. Nehoda se stala jeho kariéře osudnou.

Tragický osud Claye Regazzoniho zpečetila automobilová nehoda

15.December » GPF1.cz
15. prosinec roku 2006 bude navždy v dějinách formule 1 zapsán černým písmem. Zemřel totiž Gianclaudio „Clay“ Regazzoni, jezdec s velkou vůlí, který i přes hendikep po velké havárii zůstal věrný závodění. Osudnou se mu nakonec stala běžná silniční...

Kyalami ožívá. V bývalém dějišti GP JAR se po letech uskutečnil mezinárodní závod

24.November » F1 Sports
Na jihoafrický okruh Kyalami se vrací život. Závodní trať, která dnes již leží na předměstí Johannesburgu, prošla pod novým vlastníkem obsáhlou rekonstrukcí a o tomto víkendu zažila obnovení tradice ...

Ferrari na mnoho způsobů s lehkou nostalgií na úvod

24.September » F1News.cz
Sezóna se nám pomalu láme do poslední čtvrtiny a i když se zdá být rozhodnuto (ačkoliv i James Bond tvrdil Never Say Never Again), svět se baví zmrtvýchvstáním nejpilnějšího účastníka Formule 1. Každopádně zdaleka nejenom Ferrari je v centru dění.

Alonso v Dakaru? Nebyl by prvním jezdcem F1. Někteří uspěli, jeden to zkusil s tatrovkou

23.August » F1 Sports
Dakar a formule 1 nemají v podstatě nic společného. Odlišná auta, odlišný styl jízdy i formát závodění. Přesto se do Dakaru podívala i řada jezdců formule 1... a někteří uspěli.

Tisíc Grand Prix a jejich podoby

15.April » F1News.cz
Kdybychom chtěli shlédnout všechny dosavadní Grand Prix od prvního mávnutí startovním praporkem až po šachovnicovou vlajku letošního čínského závodu, potřebovali bychom na to v jednolité řadě dva a půl měsíce - přesněji 75 dní.

Vozíčkář, který jel Dakar. Byl vyloučen, i tak jeho příběh zaujal svět

13.January » iDNES.cz
Už tu byl Clay Regazzoni, švýcarský švihák, který se po nehodě v F1 ocitl na vozíčku, a přece s v upravené tatře pustil do dakarského dobrodružství. Byl tu i Albert Llovera, někdejší olympionik z Andorry, který po pádu na lyžích od pasu dolů ochrn...
James Hunt - Bývalý britský pilot Formule 1
Niki Lauda - Bývalý rakouský pilot Formule 1
Monte Carlo - Jedna ze čtyř částí Monackého knížectví

Tato informační stránka o Clay Regazzoni zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Clay Regazzoni" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes