Darren Woods

Vztahuje se k

Šéf Exxon Mobil slibuje v příštích letech obří investice v rámci USA

29.ledna » Web4Trader
Výkonný ředitel ropného gigantu Exxon Mobil (XOM) uvedl, že jeho společnost plánuje v příštích pěti letech v rámci Spojených států investovat více než 50 miliard amerických dolarů v návaznosti na nový daňový řád v zemi.

Exxon Mobil restrukturalizuje rafinerie a chemické závody

27.listopadu » Web4Trader
Výkonný ředitel americké ropné, plynárenské a petrochemické společnosti Exxon Mobil Corp Darren Woods, který v lednu nahradil v této pozici Rexe Tillersona, který se stal americkým ministrem zahraničí, provádí restrukturalizaci rafinérských a chem...

Chevron a ExxonMobil si příklad z Evropy zatím neberou

28.července » Kurzy.cz
Dražší ropa podepřela kvartální zisky dvou amerických těžařských kolosů. ExxonMobil vydělal během jarního čtvrtletí zhruba 3,4 miliardy USD, skoro dvojnásobek co před rokem.

Výkonný ředitel Exxon Mobil nabádá Trumpa, aby podpořil výsledky klimatické konference v Paříži

26.května » Web4Trader
Výkonný ředitel jedné z největších ropných společnosti na světě, Exxon Mobil, Darren Woods vyzval v osobním dopise prezidenta Trumpa, aby USA podpořily výsledky klimatických jednání v Paříži z roku 2015.

Osm největších ropných společností na světě společně znečišťuje ovzduší stejně jako celé Spojené státy

10.března » Web4Trader
Podle londýnské neziskové organizace CDP mohou společnosti zabývající se těžbou a zpracováním ropy a zemního plynu za 40 % všech emisí CO2 ekvivalentů v posledních třech desetiletích.

Summary: Společnosti Pfizer i Mastercard naplnily výsledky očekávání trhu

31.ledna » Patria Online
Evropa: Hennes & Mauritz Tržby prodejce oblečení narostly o 8 % YoY (6 % ex-FX) na 52,7 mld. SEK proti tržnímu očekávání 53,2 mld. SEK. Ukazatel EBITDA nicméně překonal predikce (9,4 mld.

Tillerson oznámil, že odstupuje z čela Exxon Mobil

Generální ředitel americké ropné společnosti Exxon Mobil Rex Tillerson, kterého budoucí americký prezident Donald Trump nominoval na post ministra zahraničí, rezignuje na svou funkci do konce tohoto roku, oznámili v Exxon Mobil.
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Darren Woods zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Darren Woods" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes