Neila Younga

Vztahuje se k

Oheň vyhnal i Miley Cyrus či Neila Younga. V Kalifornii pokračují nejhorší požáry v historii

12.listopadu » Echo24.cz
Při rozsáhlém požáru Woolsey, který v posledních dnech pustoší jih Kalifornie, přišlo o svou nemovitost i několik celebrit. Je mezi nimi zpěvačka Miley Cyrus či rocker Neil Young.

Herečka z filmu Kill Bill se vdala. Manželovi je dvaasedmdesát

30.srpna » Týden.cz
Není nic krásnějšího než do manželství s osudovým partnerem vstoupit v době, kdy mnozí už hází flintu do žita. Štěstí v lásce měla Daryl Hannah, která se ve svých sedmapadesáti letech provdala za zpěváka Neila Younga.

Herečka z filmu Kill Bill se vdala. Jejím manželem se stal dvaasedmdesátiletý slavný zpěvák.

30.srpna » Týden.cz
Není nic krásnějšího než do manželství s osudovým partnerem vstoupit v době, kdy mnozí už hází flintu do žita. Štěstí v lásce měla Daryl Hannah, která se ve svých sedmapadesáti letech provdala za zpěváka Neila Younga.

Herečka (57) z filmu Kill Bill se vdala: Jejím manželem se stal známý zpěvák (72)

30.srpna » Super.cz
Svatba herečky Daryl Hannah (57) a zpěváka Neila Younga (72) proběhla v tajnosti. Postarší pár vstoupil do manželství rovnou nadvakrát.

Jack Broadbent a Toronzo Cannon chystají společný bluesový večer

27.července » MusicWeb.cz
Liver Music připravují na říjen tohoto roku další ze skvělých bluesových večerů Prague International Bluenight, tentokrát s pořadovým číslem 127. V pražském Lucerna Music Baru zahrají dva samostatné koncerty v jeden večer představitelé současné bl...

Everything Everything vydali nové EP: A Deeper See

9.března » MusicWeb.cz
Everything Everything, čtveřice z Manchesteru, která se žánrově dá velmi těžce ohraničit, vydala nové EP s názvem A Deeper See. Kromě coveru známé písně Neila Younga a remixu se zabývají i tématem častých sebevražd mezi muži a technologiemi našeho...

Služba Spotify čelí žalobě, vydavatelství Wixen chce tučné odškodnění

3.ledna » EuroZprávy.cz
Los Angeles - Hudební vydavatelství Wixen Music Publishing podalo žalobu na přední světovou službu pro streamovaní hudby Spotify. Ve sporu jde o částku nejméně 1,6 miliardy dolarů.

Zaplaťte 34 miliard. Vydavatel Neila Younga či Doors žaluje Spotify

3.ledna » Novinky.cz
Firma Wixen Music Publishing, která vydává Toma Pettyho, Neila Younga nebo The Doors zažalovala Spotify. Tisíce nahrávek možná streamovací služba nabízí neoprávněně a mohla by přijít až o 1,6 miliardy dolarů (cca 34 miliard korun), pokud to právní...

Porušení autorských práv za 34 miliard. Hudební vydavatelství Wixen žaluje službu Spotify

3.ledna » Euro.cz
Hudební vydavatelství Wixen Music Publishing zažalovalo přední světovou službu pro streamovaní hudby Spotify. Tvrdí, že služba neoprávněně využívá tisíce písniček, a požaduje odškodné minimálně 1,6 miliardy dolarů (zhruba 34 miliard korun).

RECENZE: Jakub Noha přináší svoje archivní unikáty na osmi albech

12.prosince » Lidovky.cz
Ve formátu na české hudební scéně jen zřídka vídaném, totiž ve dvou boxech s dohromady osmi cédéčky, se ohlíží pražský písničkář Jakub Noha za svou dosavadní kariérou.

Hudebník Neil Young otevřel archivy. Ve vysoké kvalitě nabízí vše od prvního singlu po nové album

4.prosince » Kultura.iHNed.cz
Ctitelé kanadského rockera Neila Younga mohou nově navštívit jeho on-line archiv. Zdarma jsou zde k poslechu všechny Youngovy písně od nejstaršího singlu po zbrusu nové album vydané minulý pátek. Díky spolupráci se singapurskou firmou je hudba dva...
Jack White - Americký hudebník
Neil Young - Kanadský zpěvák

Tato informační stránka o Neila Younga zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Neila Younga" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes