15
new stories - click to show

Karin Zadrick

Related to

Hrachovcová o Životě na zámku: Jako dvacetiletá věřila tomu, co jí slíbili

25.July » Kafe.cz
Krásná Kateřina Hrachovcová, která si neřekne jinak než Kaira, se proslavila mezi lety 1995 – 1998, kdy se objevovala jako dcera ředitelky gymnázia, Simona, na obrazovkách v seriálu Život na zámku. Diváci si ji tam zamilovali. Kaira ovšem od té doby…

Byt v podkroví v centru města se proměnil ve vysněnou oázu klidu

17.February » Bydlení iDNES.cz
Někdy se sejde hned několik pozitivních věcí: krásné místo, dům naplněný geniem loci, osvícený majitel i šikovný designér. V tomto případě designérka, Veronika Goldmannová. Jejím úkolem bylo proměnit byt v historickém centru Opavy.

Po Šikmém kostele přichází Karin Lednická s příběhem životického masakru

22.March » Seznam Zprávy
Po partyzánském útoku přišla brutální nacistická odveta. V jediný srpnový den roku 1944 bylo v malé obci ve Slezsku postříleno 36 mužů. Vyšlo nové literární dokudrama Karin Lednické „Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie“.

Rodina našla klidné útočiště během pandemie ve zrekonstruované hospodářské budově na Moravě

16.March » HOME
Přeměny původně hospodářských staveb na víkendové domy nebo i trvalé bydlení jsou během posledních let stále častější. Je to skvělý způsob, jak využít prostory, které již neslouží žádnému účelu a vytvořit z nich příjemné odpočinkové místo.

Roman Šedina a Karin Zadrick navrhli kolekci pokovených váz Bouquet

20.December » DesignMagazin.cz
Produktový designér Roman Šedina navrhl v rámci projektu sběratelských váz Life of Vase novou pokovenou kolekci. Vázy se jmenují Bouquet s vznikly ve spolupráci s konceptuální umělkyní Karin Zadrick. Vázy mají jednoduché tvary a přináší další možnos…

Den za dnem Designblokem 2021. Tipy pro den třetí

7.October » czechdesign.cz
I během třetího dne Designbloku se můžete těšit na kompletní program a tipy na to, co rozhodně neminout. Na Reflex Stage se například představí náš projekt Snoubení, unikátní platforma, která spojuje tvorbu českých designérů v oblasti svatebního špe…

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

22.February » Móda
Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.
Veronika Hong - Moderátorka

Tato informační stránka o Karin Zadrick zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karin Zadrick" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes