15
new stories - click to show

Jan Zahalka

Related to

Dlouho čekáte na vyšetření? Obraťte se na pojišťovnu

28.March » Novinky.cz
Alice si našla na prsu bolestivou bulku, gynekoložka ji proto poslala na ultrazvuk. Termín však dostala až za dva měsíce. Co má v takovém případě dělat bezradný pacient, který má obavy třeba z rakoviny? V zoufalství si musí připlatit za včasnější te…

Hvězdy Mrazíka po letech: Ivánek skončil v blázinci, z Nastěnky je královna plastik a Marfušu dnes nepoznáte

31.December » TVGURU.cz
K Vánocům neodmyslitelně patří pohádky. Již po desetiletí na obrazovkách vidíváme Mrazíka. Jak to vypadá s šedesátkovými hvězdami oblíbené pohádky nyní?

Princezna ze mlejna: Představitelé mládence Jindřicha i krásné Elišky se herectví věnují dodnes

31.December » TVGURU.cz
Příběh pohádky Princezna ze mlejna se točí okolo krásné Elišky a mládence Jindřicha, který vyrazil do světa vysvobodit princeznu. Jak se dnes mají představitelé hlavních hrdinů a jak se změnili?

„Erotika“ měla dva scénáře. Jeden napsali před revolucí, druhý až po ní a i ten museli kvůli financím pozměnit

30.December » TVGURU.cz
Třetí pokračování hoštických hrdinů v letní komedii Slunce, seno, erotika mělo mít původně jiný děj. Po úspěchu druhého filmu totiž tvůrci napsali scénář, který se ale po revoluci rozhodli změnit.

Honorář za jeho jedinou filmovou roli rozhodl o osudu Jana Zahálky alias intelektuála Kvida Vítka z Báječná léta pod psa

30.December » TVGURU.cz
Již čtvrt století baví komedie Báječná léta pod psa natočená podle knihy Michala Viewegha. Kvida v divácky oblíbeném filmu hráli dva herci. Toho mladšího ztvárnil tehdy osmiletý Jan Zahálka (34).

Zdravotnictví je vychýleno ve prospěch pojišťoven, na pacienty se zapomíná

3.November » Ekonom iHNed.cz
Některé zákony omezují dostupnost zdravotní péče. Nově vzniklá Poradní unie pro legislativu ve zdravotnictví usiluje o jejich změnu.

Svatba a líbánky: Syn Petra Rychlého si řekl ano s herečkou Terezou

22.August » TVGURU.cz
Dobrých zpráv není nikdy dost, a proto si se pojďte společně s námi podívat na fotografie novomanželů a také rozhovor o svatbě i o jejich líbánkách.

Gejzír emocí, rozchod, návrat i žádost o ruku. Konec prázdnin bude u Magdy a Prokopa z Ulice jako jízda na horské dráze

22.August » TVGURU.cz
Tento týden čekají diváky dějově nabité nové díly, v nichž se například po dvou měsících znovu setkají Magda a Prokop. Zastihneme je v okamžiku, kdy se u nich bude skloňovat rozchod ve všech pádech.

Jan Zahálka alias intelektuál Kvido Vítek z Báječná léta pod psa je hercem jedné role. O jeho budoucnosti rozhodl honorář

21.August » TVGURU.cz
Jan Zahálka se stal hercem jedné role, a to i přes úšpěšný filmový debut. Co si pořídil za honorář z natáčení a co dnes dělá?

Jak vznikal dnes už kultovní film Báječná léta pod psa

20.August » KINOTIP2.cz
Už 21. srpna si znovu prožijeme hořkosladký příběh Kvida a jeho zajímavé rodiny. Film Báječná léta pod psa byl trochu nespravedlivě podceněný porotou Českého lva v roce 1997 a z šesti nominací neproměnil ve vítězství ani jednu. Ten rok ceny sbírali …

Legislativní novinky v oblasti zdravotnických prostředků

Ve dnech 5. a 6. května se konal v prostorách Univerzity Pardubice již XX. celostátní kongres s mezinárodní účastí nazvaný Mezioborová spolupráce při léčbě ran a kožních defektů. Odborným garantem kongresu je Česká společnost pro léčbu…

Legislativní novinky v oblasti zdravotnických prostředků

Ve dnech 5. a 6. května se konal v prostorách Univerzity Pardubice již XX. celostátní kongres s mezinárodní účastí nazvaný Mezioborová spolupráce při léčbě ran a kožních defektů. Odborným garantem kongresu je Česká společnost pro léčbu…

Tato informační stránka o Jan Zahalka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Zahalka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes