15
new stories - click to show

Petr Zajaroš

Related to

Silvestrovská tradice po 34 letech padla. Derby internacionálů pražských ‚S‘ letos nebude

21.December » Český rozhlas
Poprvé po 34 letech se kvůli koronavirové pandemii a situaci v Česku neuskuteční Silvestrovské derby fotbalových internacionálů mezi Slavií a Spartou. Pořadatelé věří, že tradiční klání v Edenu by mohlo v červnu nahradit setkání legend obou pražsk...

Silvestrovské derby má definitivní stop

21.December » FC Baník Ostrava
Redakce - Sedmnácté silvestrovské derby starých gard se letos definitivně neuskuteční. Důvod je zřejmý – aktuální epidemiologická situace a opatření, která nedovolují kolektivní sportovní aktivity amatérů ani shromažďování většího počtu osob.

Silvestrovské derby je v plánu. Zatím.

26.November » FC Baník Ostrava
Redakce - Silvestrovské derby starých gard Baníku a Vítkovic je už nedílnou součástí závěru každého kalendářního roku. Také letos je vzdor celosvětové situaci s koronavirem městské derby starých pánů prozatím v plánu.

Stará garda slavila výročí Unie Hlubina

Redakce - Stoleté výročí založení o víkendu oslavila ostravská Unie Hlubina. K vydařenému průběhu oslav přispěla i stará garda Baníku, která v exhibičním duelu porazila domácí výběr.

Baník oznámil nominaci na derby

27.December » FC Baník Ostrava
Redakce - „Silvestrovské“ derby starých gard tradičně uzavře kalendářní rok Baníku. Veteráni „Slezské“ už v pátek 28. prosince na umělé trávě Městského stadionu vyzvou svého vítkovického rivala a budou usilovat o osmé utkání bez porážky v řadě. Vý...
Antonín Panenka - Bývalý československý fotbalový reprezentant
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Petr Zajaroš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Zajaroš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes