Petr Zelinka

Vztahuje se k

Proč Saša z Comebacku zvolila Alfrédu?

13.září » NašeHvězdy.cz
Umělci asi z podstaty věci dávají svým dětem neobvyklá jména. Bára Poláková (35) s Pavlem Liškou (46) mají dcerku Ronju, což je jméno loupežnické dcery z pohádky, Jitka Čvančarová (40) s Petrem Čadkem (39) novorozeného nábožně znějícího Theodora. ...

Začal dvoudenní seminář o životě a ctnostech P. Ignáce Stuchlého

4.června » Rádio Proglas
Na Velehradě se sešlo asi 50 účastníků Historického semináře, který se zaměřuje na osobnost prvního českého salesiána P. Ignáce Stuchlého.

Blíží se Den bez dluhů

9.listopadu » MoneyMAG.cz
Každoročně pořádaná vzdělávací akce Den bez dluhů letos v České republice a na Slovensku proběhne 15. listopadu.

Jaký dopad má vítězství Donalda Trumpa na USD?

9.listopadu » MoneyMAG.cz
Tři otázky a odpovědi, které se pojí s vítězstvím Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách? Odpovídá Miroslav Novák, analytik společnosti AKCENTA.

Hostinský tvrdě doplatil na návštěvu přistěhovalců. Somálci mu zdemolovali bistro

8.listopadu » MoneyMAG.cz
Majitel jednoho z německých bister se doslova bál o život poté, co jeho podnik napadli přistěhovalci ze Somálska, kteří předtím odmítli zaplatit svůj účet. Uvedl to server Breitbart s odvoláním na německé noviny HNA.

Jak ovlivní svět změna šéfa Bílého domu? Mohou přijít problémy, varuje známá ekonomka

7.listopadu » MoneyMAG.cz
ROZHOVOR - Američané brzy rozhodnou, kdo na příštích pět let povede jejich zemi. Hodně se toto může změnit také po ekonomické stránce, nebo v hospodářských vztazích s Evropou. Právě o tom jsme si povídali s ekonomkou, zakladatelkou a ředitelkou po...

Český řidič kamionu dostal pokutu za to, že má příliš nízkou mzdu

12.října » MoneyMAG.cz
Český řidič kamionu cestoval z Francie do Nizozemska, v první jmenované zemi ho ale zastavila policie. Nespáchal sice dopravní přestupek, přesto dostal pokutu ve výši 135 eur (3647 korun). Měl totiž příliš nízký plat.

dTest: T-Mobile posílá vymahače pro neoprávněně sjednané pokuty

11.října » MoneyMAG.cz
Operátor T-Mobile vzal zpět návrhy podané k Českému telekomunikačnímu úřadu na rozhodnutí sporu o nezaplacené faktury, protože s nimi nemá šanci uspět. Neváhá ale na své klienty následně poslat vymahače, kteří hrozí exekucemi a zabavováním majetku...

Slovensko už vysvětlilo, proč odmítá uprchlíky. Zajímavé informace

11.října » MoneyMAG.cz
Slovensko je známo svým odmítavým postojem k migrantům, se kterým není v rámci zemí visegradské čtyřky výjimkou. Schytalo za to tvrdou kritiku ze zahraničí a "smlsla" si na něm zejména světová média. Nyní však vysvětlilo, proč tento postoj zaujalo.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Petr Zelinka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Zelinka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes