15
new stories - click to show

Ladislav Županič Český herec

Related to

Zubatá učitelka ze Saxany Jana Drbohlavová: Koncem života se změnila k nepoznání

6.January » Kafe.cz
Před kamerou stanula více než dvěstěkrát, patřila ke slavné herecké generaci, která vytvářela historii Městských divadel pražských.

Arabela Jana Nagyová: Peníze od manžela a mejdan u Patrasové po 40 letech!

1.January » Blesk.cz
I princezny stárnou! Arabela Jana Nagyová (61), která žije od roku 1987 v Německu, si už na poště vyzvedla první penzi, která skoro nestojí za řeč, a tak přiznává, že ji finančně podporuje manžel. Kromě toho se rozpovídala o tom, jak ji její seriá...

Ladislav Županič a jeho ostuda před kolegy

31.December » Týden.cz
Ladislav Županič se osvědčil nejen jako výborný herec, ale několik let také vedl pražské Hudební divadlo Karlín. Je tedy jasné, že je více než zodpovědný. Ačkoli se vždy snaží udělat dobrý dojem, jednou se mu stalo, že "pohřbil" kompletně celé nat...

S Ladislavem Županičem o Humoriádě. Petr Václav o filmu Il Boemo

28.December » ČRo Sever
Je tady letošní poslední Kultura na severu. Herec Ladislav Županič prozradí, proč má rád rozhlasový pořad Humoriáda.

Tajemství zesnulého Hálka (†90) alias ředitele z »Marečka«: Trpěl velkými bolestmi páteře!

21.December » Blesk.cz
Jeho tvář i hlas si pamatujete z řady filmů a pohádek. Ovšem herec Jiří Hálek (†90), který nedávno zemřel, měl za života jedno tajemství. Měl totiž velké zdravotní problémy, ovšem před kamerou či na jevišti je nikdy nedal znát!

Zemřel Jiří Hálek (†90)! Ladislav Županič prozradil, co před lidmi tajil!

20.December » stars24.cz
Zesnulý herec Jiří Hálek, kterého si lidé mohou pamatovat například z filmu Marečku, podejte mi pero, měl jedno velké tajemství. Prozradil ho jeho herecký kolega.

Hálek (†90) z Marečka! Tajemství, které skrýval celý život

20.December » Aha!
Diváci ho znají jako rtuťovitého mužíčka s rozevlátými gesty. Drobný herec Jiří Hálek (†90), který v pátek zemřel, ale bojoval celý život s bolestmi páteře. Představitel ředitele školy v komedii Marečku, podejte mi pero! měl velké zdravotní problé...

Seriál Arabela slaví 40 let. Spousty historek z natáčení prozradila Patrasová, Kepka i Županič

19.December » ČRo 2 - Praha
Prsten, klapka z natáčení a mnoho vzpomínek na tvůrce, herce i zákulisí. V Toboganu vzpomínají Dagmar Patrasová, Ladislav Županič a Ondřej Kepka. Moderuje Aleš Cibulka.

Seriál Arabela slaví 40 let. Spoustu historek z natáčení prozradila Patrasová, Kepka i Županič

19.December » ČRo 2 - Praha
Prsten, klapka z natáčení a mnoho vzpomínek na tvůrce, herce i zákulisí. V Toboganu vzpomínají Dagmar Patrasová, Ladislav Županič a Ondřej Kepka. Moderuje Aleš Cibulka.

Zázraky přírody 5. 12. 2020

5.December » Chytrá Žena
Zábavná show, kde největší hvězdou je příroda sama. Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem Zázraky přírody ze dne 5. 12. 2020, u kterého se budete divit, žasnout a bavit (2017).

Pohřeb Limonádového Joea Karla Fialy (†95): Županič vynechal čtvrtého syna! Proč?

10.October » Blesk.cz
Za hereckou obec se s Limonádovým Joem Karlem Fialou (†95) ve strašnickém krematoriu loučil Ladislav Županič (77). Ve své řeči nad rakví oslovil jen tři syny ze čtyř a také prozradil nebožtíkova poslední drsná slova.

Slzy pro Limonádového Joea! 20 nejdojemnějších momentů z pohřbu herce Karla Fialy

9.October » eXtra.cz
V pátek se v Krematoriu Strašnice loučila rodina, přátelé a ti nejbližší s úžasným hercem a zpěvákem Karlem Fialou, který zemřel minulý týden ve věku 95 let. Podívejte se na 20 nejdojemnějších snímků z posledního rozloučení s představitelem legend...

Tato informační stránka o Ladislav Županič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Županič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes