15
new stories - click to show

Jan Zýka

Related to

Nabídka ojetin začala opět stoupat

4.June » EuroZprávy.cz
Počet nabízených ojetých aut na českém trhu se v květnu vrátil k hodnotám před epidemií. Proti dubnu vzrostlo množství vozů v inzerátech a autobazarech o 37 procent na 109.127 aut. Propad nabídky v minulých měsících způsobila vládní opatření proti...

Prodej ojetin se za 1,5 měsíce snížil o 90 procent

20.April » EuroZprávy.cz
Za poslední měsíc a půl klesly prodeje ojetých aut o více než 90 procent. Z téměř 10.000 prodávaných vozů týdně se v současnosti prodávají nejvýše desítky ojetých aut. Vyplývá to z údajů autotržiště Carvago.

Rájem řidičů je Calgary, peklem Bombaj. Jak si vede Praha?

14.November » EuroZprávy.cz
Nejpříjemnějšími městy pro řidiče je kanadské Calgary a Ottawa, ale také Dubaj ve Spojených arabských emirátech či švýcarská metropole Bern, naopak jako peklo se mohou zdát indická města Bombaj a Kalkata, mongolský Ulánbátar nebo nigerijský Lagos.

Australský Queensland povolí smajlíky na SPZ. Budou se hlasitě smát, reakce rozpačité

21.February » EuroZprávy.cz
Pokud státní poznávací značka na přání nestačí k vyjádření vaší spletité osobnosti, nemějte obavy - brzy k ní budete moci připojit i symbol smajlíka. Pravda, budete se kvůli tomu muset přestěhovat do australského Queenslandu a na výběr budete mít ...
Pavla Foglová - Překladatelka
Ondřej Závodský - Český právník
Jiří Vávra - Politik za TOP09

Tato informační stránka o Jan Zýka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Zýka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes