15
new stories - click to show

Josef Nosek

Related to

Dobrovolní hasiči zpestřili pouť ve Zruči tancovačkou - FOTKY!

9.May » QAP.cz
Přijela pouť, a to do Zruče-Sence, kde si o víkendu užili atrakcí i tance. U Drudíků si pak návštěvníci kromě pořádné porce guláše, dali také porci hudby a tance, zahrál Superband.

Zemřel Sandy Nosek, moderátor a redaktor Českého rozhlasu Olomouc

18.March » FOLKtime
Zpráva Čro Olomouc: "V pátek 18. března navždy odešel náš milý rozhlasový kolega Josef „Sandy“ Nosek. Josef Nosek, kterému nikdo z kamarádů, známých a kolegů neřekl jinak než přezdívkou „Sandy“, zemřel náhle a nečekaně ve věku 65 let. Sandy v Českém…

Zemřel rozhlasový kolega Sandy Nosek, průvodce pořadu Na cestě a moderátor koncertního pořadu Živě

18.March » ČRo
Poté, co nás v sobotu 12. března opustil Jaroslav Wykrent, jsme přijali další velmi smutnou zprávu. V pátek 18. března navždy odešel náš milý rozhlasový kolega Josef „Sandy“ Nosek.

Lyžařským archeologem v kraji Zapadlých vlastenců

23.December » Reflex.cz
Spatřiti muže aň medvěda kopím pobodává, znamená ve Vysokém nad Jizerou se ocitnouti. Městský znak připomíná dávnou příhodu, kdy si měšťan Havlas Pavlata (†1503) ochočil medvěda a pak ho takto „dostrkal“ králi Jiřímu z Poděbrad do Prahy na panovnick…

Výběr z médií: deset let od úmrtí Václava Havla, méně městských bytů v Praze nebo návrat retro hraček

18.December » Český rozhlas
V sobotu uplynulo deset let od úmrtí prvního českého prezidenta Václava Havla. Například vydání Deníku proto přináší svědectví sestry boromejky o posledních chvílích prezidenta. Sobotní Mf Dnes si zase všímá nového trendu: návrat k retro hračkám. Za…

Rohačky, rejdovačky a vlčky

23.January » ČRo Region
Podle historika z Krkonošského muzea Jana Luštince se rohačky používaly na stahování sena nebo dřeva z hřebenů hor, vlčky sloužily k převážení menších nákladů nebo dětí.

Urxova – Invalidovna – Provoz omezen, Zpoždění spojů

provoz obnoven; Dotčené linky: 3, 8, 24 The post Urxova - Invalidovna - Provoz omezen, Zpoždění spojů first appeared on Internetový zpravodaj Komunikace a doprava .

Exprimátor Hudeček byl definitivně zproštěn obvinění v kauze opencard, státní zástupce se neodvolal

14.May » iROZHLAS
Osvobozující rozsudek nad bývalým pražským primátorem Tomášem Hudečkem (dříve TOP O9) v kauze karty opencard je pravomocný. Napsal to server Neovlivní.cz, podle kterého se státní zástupce v případu neodvolal. Hudečka a někdejší radní pro informatiku…

Osvobozující verdikt nad Hudečkem v kauze opencard je pravomocný

14.May » EuroZprávy.cz
Osvobozující rozsudek nad bývalým pražským primátorem Tomášem Hudečkem (dříve TOP O9) v kauze karty opencard je pravomocný. Napsal to dnes server Neovlivní.cz, podle kterého se státní zástupce v případu neodvolal.

Exprimátor Hudeček je v kauze Opencard definitivně nevinný, rozsudek je pravomocný

14.May » Aktuálně.cz
Hudečka, někdejší radní pro informatiku a dopravu Evu Vorlíčkovou a Josefa Noska a šéfa informatiků Jana Tesku zprostil obžaloby soud v březnu.

Osvobozující verdikt v kauze opencard je pravomocný

14.May » Seznam Zprávy
Bývalého primátora Tomáše Hudečka a někdejší radní pro informatiku a dopravu Evu Vorlíčkovou a Josefa Noska a bývalého šéfa magistrátních informatiků Jana Tesku zprostil obžaloby v březnu pražský městský soud.
Pavel Hurda - Český politik za ODS

Tato informační stránka o Josef Nosek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Nosek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes