Marek Singer Prima

Related to

Nahradí na Primě Fialová sexy Perkausovou? O místo se třese i Voříškova parťačka a bývalá miss

8.September » Blesk.cz
Škatulata začínají! V rámci příprav nového zpravodajského kanálu CNN Prima News prasklo, že by se jeho výraznou tváří měla stát hvězda Novy Markéta Fialová (48)! Ještě předtím by ale mohla naskočit do současných primáckých zpráv. Koho by to stálo ...

Vypínání DVB-T začne za 85 dní, skončí v polovině 2020

3.September » MediaGuru
Finální přechod na vysílání DVB-T2 se blíží. Začne už letos v listopadu, od poloviny roku 2020 se bude v Česku terestricky vysílat jen ve standardu DVB-T2.

Podzim 2019 na televizních obrazovkách

15.August » Rodina 21
Ještě si užívejte plnými doušky léto a všechny jeho radosti i krásy. Pokud však chcete nahlédnout pod pokličku toho, co

Ředitel Marek Singer se stal jednatelem FTV Prima

9.August » MediaGuru
Majetkové změny ve skupině Prima se odrazily i v novém složení jednatelů FTV Prima, která drží televizní vysílací licence.

Marek Singer: Program Primy se osvědčil. Věříme mu.

5.August » MediaGuru
Hlavní vysílací sezóna se prodlužuje a nároky na kvalitu se zvyšují, popisuje trendy před startem podzimního vysílání generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Podzim na Primě nabídne nejen pokračování úspěšného seriálu TEMNÝ KRAJ

31.July » DigiPrijem.cz
Skupina Prima představila své podzimní schéma. Diváci se mohou těšit nejen na charismatického Lukáše Vaculíka, který se na obrazovky vrátí v v nových dílech TEMNÉHO KRAJE, ale také na jednu překvapivou novinku s Martou Jandovou. Zpěvačka a porotky...

Televize Prima ukázala první náhled grafiky zpravodajské stanice

26.July » RadioTV
Skupina Prima na tiskové konferenci představila podzimní programové schéma, zároveň nabídla první pohled na grafiku připravované zpravodajské stanice Prima News. Datum spuštění zatím nebylo stanoveno.

Podzim na Primě: Pokračování seriálu Temný kraj, ČSMT i Modrý kód

25.July » Parabola.cz
Skupina Prima představila své podzimní schéma. Diváci se mohou těšit nejen na charismatického Lukáše Vaculíka, který se na obrazovky vrátí v v nových dílech TEMNÉHO KRAJE, ale také na jednu překvapivou novinku s Martou Jandovou.

Co nabídne podzim na Primě? Těšit se může nejen na pokračování úspěšného seriálu TEMNÝ KRAJ!

25.July » Tojesenzace.cz
Skupina Prima představila své podzimní schéma. Diváci se mohou těšit nejen na charismatického Lukáše Vaculíka, který se na obrazovky vrátí

Ondráček z Českého rozhlasu povede zpravodajství na Primě. Včetně CNN Prima News

28.June » Echo24.cz
Zpravodajský projekt CNN Prima News bude řídit Martin Ondráček (55) z Českého rozhlasu. Stane se novým ředitelem zpravodajství a publicistiky skupiny Prima. Jeho hlavním úkolem bude příprava a spuštění multiplatformního zpravodajského projektu CNN...
Daniel Dangl - Slovenský herec

Tato informační stránka o Marek Singer Prima zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Singer Prima" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes