15
new stories - click to show

Marek Singer Prima

Related to

Prima finišuje svou online videotéku. Bude mít tři cenové hladiny

3.November » DigiZone.cz
Televize Prima chce do konce roku spustit svou placenou internetovou videoslužbu. Ráda by pro ni získala zhruba sto tisíc platících zákazníků.

CIF: Český trh SVOD otřesy nečekají, Prima vyhlíží 100 tisíc platících

1.November » MediaGuru
Rostoucí inflace a očekávané úspornější chování českých zákazníků by nemělo negativně dopadnout na český trh SVOD služeb, odhadli zástupci komerčních televizí na úterní konferenci Czech Internet Forum.

Nová videotéka televize Prima bude rodinnou službou, o jejím startu se má rozhodnout do konce listopadu

19.October » ČRo
Mediální skupina Prima připravuje spuštění vlastní videotéky, kterou bude tvořit vlastní i akviziční obsah a také exkluzivní tituly.

Nová videotéka televize Prima má být rodinnou službou, o jejím startu se má rozhodnout do konce listopadu

19.October » ČRo
Mediální skupina Prima připravuje spuštění vlastní videotéky, kterou bude tvořit vlastní i akviziční obsah a také exkluzivní tituly.

Prima chce podzimním schématem zvýšit podíl na trhu

29.August » MediaGuru
Nové pořady v podzimním programu hlavního kanálu TV Prima by měly přispět k dalšímu zvýšení podílu sledovanosti skupiny Prima na televizním trhu, věří generální ředitel Marek Singer.

O2 TV zablokovala na stanicích FTV Prima přetáčení i u nahraných pořadů

16.August » ČRo
Společnost O2 Czech Republic od pondělí 15. srpna nenabízí přetáčení pořadů na stanicích mediální skupiny Prima v případě, že si je divák přehrává v podobě nahrávek.

Můj muž to dokáže: Velký návrat Gondíkové a muž Perkausové na jehlách

9.August » eXtra.cz
Televize Prima připravila pro diváky na podzim novou zábavnou show, ve které muži plní bizarní úkoly a jejich ženy si na jejich výkonnost sázejí. Evropané ji znají jako show My Man Can. V Česku bude pořadem provázet dvojice Adéla Gondíková, která se…

U pokerového stolu sedí čtyři ženy, jejichž muži netuší, do čeho je uvrtají! Můj muž to dokáže je nová zábavná show

8.August » TVGURU.cz
Prima připravila pro diváky novou zábavnou show, ve které muži plní bizarní úkoly a jejich ženy si na jejich výkonnost vsází. Evropané ji znají jako show My Man Can.

Nová videotéka Primy odstartuje v listopadu, nabídne řadu nových seriálů

3.August » MEDIAR
„Nabídneme tři úrovně přístupu,“ řekl Médiáři generální ředitel televizní skupiny Prima Marek Singer o chystané internetové videotéce. Její spuštění Prima připravuje na letošní listopad a bude ji možné sledovat zdarma s reklamami i za předplatné zce…

Začíná česká kvalifikace ve virtuálních závodech. Tuzemský vítěz se podívá do Monaka

4.July » CNN Prima NEWS
Odstartovala národní kvalifikace na mistrovství světa ve virtuálních závodech Sim Racing. Celý šampionát proběhne v populárním závodním simulátoru Assetto Corsa. Soutěžní tratí se stala legendární italská Monza, na které budou závodníci pálit pneuma…

Dva roky se CNN Prima News: Sledovanost stanice vyrostla až nad čtyři procenta, před managementem ale leží velká výzva

3.May » info.cz
Před dvěma lety vstoupila na tuzemský trh CNN Prima News – stanice, která hodlala divákům přinést plnohodnotnou zpravodajskou televizi amerického střihu. Tim Lister, veterán ze CNN, který kanál v Česku pomáhal spouštět, tehdy pro INFO.CZ popisoval, …

Sociální bubliny samy sebe utvrzují o jediné pravdě, říká šéf Primy Marek Singer

Kam se posunula zpravodajská platforma CNN Prima NEWS za druhý rok svého fungování a jak ji prověřily zásadní události jako pandemie koronaviru a válka na Ukrajině? Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer v rozhovoru pro magazín CNN Prima NEWS …

Tato informační stránka o Marek Singer Prima zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Singer Prima" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes