Alice Abraham

Vztahuje se k

OBRAZEM: Krásné modelky předvedly kolekci tuzemských i zahraničních tvůrců

24.června » Kultura Deník.cz
Czech Fashion Week 2018 v Teplicích je v plném proudu. V sobotu svoji tvorbu představila Olga Rusakova, Jaroslava Procházková, Jiřina Matoušová Werso, Giani Galal, Gabriela Giotto, Alice Abraham, Salon Moravec a Osmany Laffita.

Do Teplic míří jedinečná módní show Czech Fashion Week 2018

25.května » Zprávy
Teplice - Prestižní přehlídka módy Czech Fashion Week 2018, která se uskuteční nejdříve 16. června v Karlových Varech a o týden později 23. a 24. června v Teplicích, nabídne nové styly či módní trendy a představí podnikání v oblasti módy, designu ...

Ojedinělý maraton módy i tentokrát s Osmany Laffitou

24.května » Bleskově.cz
Nové styly či módní trendy i způsoby podnikání v oblasti módy, designu a umění představí Czech Fashion Week 2018. V karlovarském hotelu Pupp se představí se svými autorskými kolekcemi takové osobnosti české i zahraniční módy jako je Debbie Brown, ...

Lázeňské Teplice se staly centrem módy

1.července » prvnizpravy.cz
Nádherná scéna na kolonádě u Domu kultury v Teplicích se stala po dva dny dějištěm velkolepé módní show Czech Fashion Week 2017.

Fashion Week Teplice byl naprosto unikátní! Zazářil Laffita i Abraham!

27.června » instory.cz
Naprosto unikátní byl podle návštěvníků, návrhářů, modelek i dalších hostí první ročník Fashion Week Teplice.Celkem 16 módních přehlídek předčilo očekávání všech.

Druhým dnem dnes v Teplicích pokračují módní přehlídky pod širým nebem

24.června » ČRo Sever
Plavky, prádlo, světové značky, špičkoví čeští návrháři. To vše je od včerejška k vidění v Teplicích. Skleněná kolonáda u domu kultury se na dva dny proměnila na módní molo.

Osmany Laffita má dnes svou velkou premiéru! To musíte vidět!

23.června » instory.cz
Přední český návrhář kubánského původu Osmany Laffita má dnes svou velkou profesní premiéru! Večer v 21 hodin bude mít velkou módní přehlídku své kolekce na lázeňské kolonádě.Je to poprvé, kdy dostal šanci takto vystavovat! .

Navštívili jsme Moda Fashion Days 2016 v Českých Budějovicích

10.června » Móda
Příjemný večer v prostorách nejluxusnějšího hotelu v Českých Budějovicích nám nabídla akce Moda Fashion Days 2016.
Alexander Hemala - Český moderátor

Tato informační stránka o Alice Abraham zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alice Abraham" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes