15
new stories - click to show

Miroslava Aleksieva

Related to

Home office končí. Nápady vznikají tváří v tvář, tvrdí čeští manažeři

20.May » Seznam Zprávy
Práce z domova. Alternativa, na kterou během pandemie koronaviru alespoň částečně přešla většina firem v Česku. Nyní se zaměstnanci za zpřísněných hygienických opatřeních začínají vracet do kanceláří.

Čtyřicet pět milionů hodin online v jednom dni. Nová statistika práce z domova

14.April » Seznam Zprávy
Společnost Microsoft hlásí nový rekord: 2,7 miliardy minut schůzek v jednom dni. Přepočteno na hodiny je to 45 milionů. Oproti polovině března číslo vzrostlo o dvě stě procent.

Na cloudu cvičí i Sokolové. Co Čechy naučila karanténa?

28.March » Seznam Zprávy
Část českých firem překvapil rychlý přechod na práci z domova. Podle údajů společnosti T-Mobile zjistila pětina jejích největších klientů, že potřebují mnohem silnější připojení, než jaké dosud měli.

Miroslava Aleksieva novou mluvčí české a slovenské pobočky Microsoftu, Lenka Čábelová se posouvá do regionu CEE

27.June » KarieraWeb.cz
Novou mluvčí a manažerkou komunikace a společenské odpovědnosti se od 1. června stala Miroslava Aleksieva. Lenka Čábelová, která tuto pozici dosud zastávala, se posunula na místo manažerky komunikace regionu střední a východní Evropy.

Miroslava Aleksieva je mluvčí CZ a SR pobočky Microsoftu, Čábelová komunikuje za CEE

26.June » ChannelWorld
Z nové pozice dohlíží na plánování a realizaci všech aktivit souvisejících s komunikací v ČR a SR i na projekty zodpovědného podnikání. Dosavadní mluvčí Lenka Čabelová se přesunula na post manažerky komunikace pro region CEE.

Mluvčí české a slovenské pobočky Microsoftu se stala Miroslava Aleksieva

Novou mluvčí a manažerkou komunikace a společenské odpovědnosti ve společnosti Microsoft se od 1. června 2019 stala Miroslava Aleksieva. Lenka Čábelová, která tuto pozici doposud zastávala, se posunula na místo manažerky komunikace regionu střední a…

Mluvčí české a slovenské pobočky Microsoftu se stala Miroslava Aleksieva

24.June » SystemOnLine.cz
Novou mluvčí a manažerkou komunikace a společenské odpovědnosti se od 1. června 2019 stala Miroslava Aleksieva. Lenka Čábelová, která tuto pozici dosud zastávala, se posunula na místo manažerky komunikace regionu střední a východní Evropy. Miroslava…

Novou mluvčí české a slovenské pobočky Microsoftu je Miroslava Aleksieva, Lenka Čábelová se posouvá do regionu CEE

24.June » Microsoft
Novou mluvčí a manažerkou komunikace a společenské odpovědnosti se od 1. června stala Miroslava Aleksieva. Lenka Čábelová, která tuto pozici dosud zastávala, se posunula na místo manažerky komunikace regionu střední a východní Evropy. Miroslava Alek…

Novou mluvčí české a slovenské pobočky Microsoftu je Miroslava Aleksieva, Lenka Čábelová se posouvá do regionu CEE

24.June » FeedIT.cz
Praha/Bratislava 24. června 2019 – Novou mluvčí a manažerkou komunikace a společenské odpovědnosti se od 1. června stala Miroslava Aleksieva. Lenka Čábelová, která tuto pozici dosud zastávala, se posunula na místo manažerky komunikace regionu středn…
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Miroslava Aleksieva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslava Aleksieva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes