15
new stories - click to show

Giulio Alfieri

Related to

Jak se vyvíjely ceny italské klasicky Maserati 3500 GT Vignale z 60. let

12.February » AUTO.cz
Maserati 3500 GT Vignale z roku 1960 je jedním z nejlepších klasických italských vozů všech dob. Pověst se projevuje na vývoji ceny.

Lamborghini a důležité osobnosti, které pomohly značku proslavit

16.November » AUTO.cz
Úspěch Lamborghini stojí na lidech. Od montážních dělníků po vedení firmy se všichni podílejí na pokračování historie, kterou zpočátku ovlivnilo několik oddaných jednotlivců.

Lamborghini vrátilo legendě designu kritiku své poslední novinky dost podlým způsobem

4.November » Autoforum.cz
Chápeme, že z jeho slov automobilka nemohla být nadšená, mohla to ale prostě nechat být jako jeden z možných názorů. Nenechala a její msta postrádá úroveň. (Petr Miler)

Maserati slaví 60 let od slavného vítězství na Nürburgringu. Soupeřům nedalo šanci

1.June » AutoRevue.cz
Ve vytrvalostním závodu na 1000 kilometrů překonal závodní vůz Tipo 61 veškerou konkurenci od Ferrari, Porsche, Lotusu nebo Loly.

Za volantem Maserati 3500 G.T. (1959): Velkolepý začátek

23.August » Autobible.cz
Na počátku bylo… luxusní gran turismo. Minimálně v případě značky Maserati, pokud se budeme bavit o modelech vyráběných ve větších sériích. A počátek to byl velkolepý. Příspěvek Za volantem Maserati 3500 G.T. (1959): Velkolepý začátek pochází z Auto…

Maserati připomíná 60 let od premiéry úchvatného modelu 5000 GT

3.December » AUTO.cz
Maserati 5000 GT představuje jeden z nejvýjimečnějších a nejvzácnějších modelů automobilky s trojzubcem ve znaku. Turínský autosalon se před šedesáti lety stal místem světové premiéry tohoto vozu.

Tato informační stránka o Giulio Alfieri zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Giulio Alfieri" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes