Rieu André

Vztahuje se k

André Rieu in Wonderland na TV Barrandov

24.listopadu » Parabola.cz
O Štědrém večeru může divák sledovat buď pohádky nebo rodinnou komedii, které nabízejí celoplošné televize. Případně zvolit alternativní content - sváteční koncert nizozemského fenoménu André Rieua, který do svého programu zařadila TV Barrandov.

V Hradišťské Hvězdě bude král valčíků André Rieu

25.července » Zlin.cz
UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Kdo nemohl osobně přijet na koncert André Rieu v Maastrichtu, má možnost si tohoto světoznámého muzikanta užít v pohodlí kina Hvězda v sobotu 11. srpna od 19 hodin. Koncert je plný humoru, zábavy a emocí a je určen pro všechny v...

André Rieu se do O2 areny v Praze vrátí 3. května 2019

4.července » Novinky.cz
Nizozemský houslista, dirigent a moderátor Anré Rieu má naplánované další koncertní turné. Na seznamu zastávek je opět i pražská O2 arena. V ní se již pošesté představí 3. května 2019.

André Rieu: Amore - hold lásce promítají v Kině Radotín

22.června » Praha 16
Proslulý koncert asi nejslavnějšího houslisty současnosti Andrého Rieu budou promítat 29. července od 16 hodin v Kině Radotín. Předprodej lístků už začal.

Krále valčíku Andrého Rieua pobavilo jedno české slovo. Neuvěříte které

12.června » Týden.cz
Nizozemský houslista André Rieu vystoupil se svým orchestrem již počtvrté v Praze a tentokrát si kromě bouřlivých ovací odvezl i jeden velmi vtipný zážitek. Zaujalo ho totiž české slovo "prd". Smál se mu na jevišti hned několik minut.

Krále valčíku André Rieuho pobavilo jedno české slovo. Neuvěříte jaké

12.června » Týden.cz
Nizozemský houslista André Rieu vystoupil se svým orchestrem již počtvrté v Praze a tentokrát si kromě bouřlivých ovací odvezl i jeden velmi vtipný zážitek. Zaujalo ho totiž české slovo "prd". Smál se mu na jevišti hned několik minut.

OBRAZEM: André Rieu potěšil české milovníky vážné hudby

4.června » Kultura Deník.cz
Muzikant, jenž na svá vystoupení umí přitáhnout i posluchače, kterým vážná hudba jinak neříká nic, vystoupil v pátek 1. června v Praze. Koncert se povedl na výbornou, což si ostatně můžete prohlédnout i v přiložené fotogalerii.

André Rieu – O Fortuna (Carl Orff – Carmina Burana)

3.června » blog.idnes.cz
Carmina Burana je soubor 254 středověkých náboženských, satirických, moralistických, milostných, pijáckých aj. básní a písní, pocházející z 11.-13. století, sepsaný kolem roku 1230.

GLOSA: André Rieu dal hudbě laciné okolnosti

2.června » Novinky.cz
Nizozemský houslista André Rieu ví, že většina lidí, kteří chodí na koncerty, se chce bavit. Na jeho vystoupeních jakbysmet, a tak toto pravidlo povýšil na zákon. V pátek večer přijel se svým orchestrem do pražské O2 areny a rozjel to tam přesně t...

FOTOGALERIE: André Rieu a orchestr v obrazech

2.června » musicserver.cz
Nizozemský houslista André Rieu přijel se svým orchestrem do Prahy již počtvrté. Opět vystoupil v O2 Areně a předvedl svou typickou show plnou hudby, tance a barev. V průběhu večera zazněla jak klasická hudba, tak moderní skladby. Podívejte se na ...

Obdivuje Jacksona, Webbera i Strausse. Houslista André Rieu zahraje v Praze

1.června » Kultura Deník.cz
Repertoár André Rieua tvoří skladby od světových klasiků, muzikálové melodie i moderní pop-rockové skladby. Hudebník proslul především tím, že na jeho koncerty chodí i posluchači, které primárně vážná hudba nezajímá.

Houslový virtuos a bavič André Rieu zahraje popáté v Praze. Do O2 areny přiveze zcela novou show

29.května » musicserver.cz
Zábavná pestrobarevná show, nevšední hudební repertoár od světových klasiků až po muzikálové melodie a moderní poprockové skladby, humor, který si nezadá s výstupem populárního ...
Jana Koubková - Česká jazzová zpěvačka
Miranda Kerrová - Australská modelka
Antonín Dvořák - Český hudební skladatel
Telefónica O2 - Telekomunikační a poštovní služby

Tato informační stránka o Rieu André zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rieu André" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes