Sky Arts

Vztahuje se k

Záznam koncertu Depeche Mode v UHD?

21.května » Depeche.cz
Festival Isle Of Wight, na kterém 23.6. vystoupí i Depeche Mode, bude vysílaný živě na kanálech Sky One a Sky Arts, prostřednictvím tzv. Sky Q boxu. Agentura CC-Lab, která bude přenosy zajišťovat, slibuje 19 hodin živé hudby v kvalitě přenosu UHD ...

Americké role jen americkým hercům? Kontroverzní Samuel L. Jackson překvapil

9.března » Novinky.cz
Známý herec Samuel L. Jackson překvapil filmový svět výroky, které zavánějí xenofobií. Role ve filmech prý dostává moc cizinců a americkou tematiku opravdu správně cítí jen američtí herci.

Americké role jen americkým hercům? Kontroverzní Samuel Jackson překvapil

9.března » Novinky.cz
Známý herec Samuel L. Jackson překvapil filmový svět výroky, které zavánějí xenofobií. Role ve filmech prý dostává moc cizinců a americkou tematiku opravdu správně cítí jen američtí herci.

Televize se lekla a stáhla příběh s bílým představitelem Michaela Jacksona

13.ledna » Novinky.cz
Údajně urážlivý příběh ze série Urban Myths se nebude vysílat. Dcera Michaela Jacksona Paris vyvolala tento týden velký poprask kolem toho, jak v něm zpěvák vypadá.

Pocta legendě: 45 nejtalentovanějších dětí z celého světa přezpívalo píseň Michaela Jacksona

8.září » Reflex.cz
Na světě snad není nikdo, kdo by neznal legendu přezdívanou král popu (King of Pop), Michaela Jacksona (†50). Ne všichni si už ale v množství bulvárních informací, které se kolem Jacksona napsaly, pamatují, že se celou svoji kariéru věnoval charit...

Nejzajímavější satelitní kanály, které zahájily vysílání během července

3.srpna » DigiZone.cz
Náš spolupracovník vybral jedenáct nových programů, které by neměly uniknout pozornosti satelitních diváků. Uspokojit by měly příznivce takřka všech žánrů, od filmů, seriálů, přes hudbu, sport až po erotiku nebo bollywoodskou produkci. Název této ...

Sky Arts HD z družice Astra 1KR

17.července » SatCentrum
Společnost Sky Deutschland zahájila zkušební vysílání kanálu pro umění a kulturu Sky Arts ve vysokém rozlišení na družici Astra 1KR na orbitální pozici 19,2° východně. Až do oficiálního spuštění, které se uskuteční dne 21. 7. 2016, lze však sledov...

Sky Arts HD s testy na 19,2E

14.července » Parabola.cz
Provozovatel placené televize Sky Deutschland zahájil testovací vysílání nového lineárního kanálu s názvem Sky Arts HD. Zahájení pravidelného vysílání je naplánováno na 21.7.2016. Stanice bude dostupná zákazníkům operátora v Německu a v Rakousku.

Sky Arts HD odstartuje na Sky Deutschland

3.června » Parabola.cz
Operátor placené televize Sky Deutschland ohlásil spuštění nového lineárního programu Sky Arts HD. Stanice zahájí vysílání 21.7.2016 a bude dostupná na satelitu Astra, dále u kabelových a IPTV operátorů v Německu a Rakousku.
Marlon Brando - Americký herec
Elizabeth Taylorová - Americká herečka
Michael Jackson - Americký zpěvák
Jackson Michael - Zpěvák
Martin Luther King - Americký baptistický kazatel

Tato informační stránka o Sky Arts zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sky Arts" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes