Michael Jackson Americký zpěvák

Related to


Stories

Má to být deska točená pro radost, říká Dasha k novému projektu

16.September » iDNES.cz
Zpěvačka, známá mimo jiné z pořadu StarDance, vydala album Dasha Symphony, na němž za doprovodu symfonického orchestru nazpívala písně z repertoáru Michala Jacksona, Stinga, Stevieho Wondera a dalších.

V Praze vystoupí dvojník Michaela Jacksona Sergio Cortes

14.September » Pražský patriot
V září to bude už čtyřiadvacet let, co Michael Jackson poprvé a naposledy navštívil Prahu. Jeho koncert, na kterém zněly největší hity a skladby z alba HIStory, tenkrát sledovalo 130 tisíc fanoušků. Do Prahy nyní míří show s názvem Michael Jackson...

Michael Jackson posmrtně vydělává desítky milionů dolarů za rok

11.September » Bety.cz
Michael Jackson je stále nejvíce vydělávající zesnulou hvězdou současnosti. I jedenáct let po své smrti dokáže díky pozůstalosti a právům na svá umělecká díla produkovat desítky milionů dolarů za rok. V přepočtu to jen za uplynulých dvanáct měsíců...

Legenda o 11. září 2001 aneb Jak se Michael Jackson, Elizabeth Taylor a Marlon Brando v panice vydali na útěk z New Yorku

11.September » Extralife.cz
Sejdou se Michael Jackson, Elizabeth Taylor a Marlon Brando v autě a není to začátek vtipu, ale jeden z nejzvláštnějších příběhů historie.

Připomeňte si 10 hollywoodských milostných párů, na které svět úplně zapomněl!

10.September » Óčko.tv
Že Madonna chodila s Michaelem Jacsonem? No fakt... a takových párů, na které svět už úplně zapomněl, anebo svou lásku dokázali před novináři ututlat, jsme našli dalších 10! Sledujte je všechny!

Michael Jackson znovu poblázní Prahu

9.September » Týden.cz
Postará se o to jeho jediný oficiální dvojník Sergio Cortes (49)! V září to bude už čtyřiadvacet let, co Michael Jackson (†50) poprvé a naposledy navštívil Prahu. Podobný zážitek si teď mohou fanoušci zopakovat.

Šílenství jménem Michael Jackson. Jeho koncert v České republice otočil Prahu vzhůru nohama

7.September » ČtiDoma.cz
Když si projdeme archivní materiály z roku 1996, kdy Michael Jackson poprvé a naposledy navštívil se svým koncertem Prahu, tak na... Kultura

Michael Jackson znovu poblázní Prahu! Postará se o to jeho jediný oficiální dvojník

6.September » Expres.cz
V září to bude už čtyřiadvacet let, co Michael Jackson poprvé a naposledy navštívil Prahu. Jeho nezapomenutelný koncert, na němž zněly největší hity a skladby z alba HIStory tenkrát sledovalo 130 tisíc nadšených fanoušků. Podobný zážitek si teď mo...

Módní odraz Michaela Jacksona, který nezná konce

3.September » Elle.cz
Michael Jackson je bezpochyby jednou z nejvýznamnějších hudebních ikon, málokdo si však uvědomuje, jak výrazný vliv měl na svět módy. Podívejte se s námi, koho inspiroval a kdo obléká jeho odkaz dodnes.

Michael Jackson není ve svém hrobě! Co se stalo s ostatky Krále popu?

30.August » Šíp
Hrob Michaela Jacksona je upravený, dobře se o něj starají, jen… V něm neleží Michael Jackson! Jeho tělo nechali tajně spálit. Proč? Kvůli jeho zvrhlostem!

ČR má za týden na počet obyvatel dvakrát více případů než Němci

29.August » globe24.cz
Česká republika, ve které byl v pátek zaznamenán druhý nejvyšší denní nárůst potvrzených případů nemoci covid-19 od začátku epidemie, zaznamenala za uplynulý týden celkem 2225 nových případů nakažených, což je asi 20,8 případu na 100.000 obyvatel.
Elizabeth Taylorová - Americká herečka
Radoslav Brzobohatý - Český herec
James Cameron - Kanadský režisér
Bill Gates - Zakladatel Microsoftu
Elon Musk - Americký podnikatel

Tato informační stránka o Michael Jackson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Jackson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes