Sam Asghari

Vztahuje se k

Britney Spears vzdala hold svému příteli. A fanoušky pak potěšila sexy fotkou v červeném prádélku

7.února » Super.cz
Zpěvačka Britney Spears (36) a její přítel Sam Asghari oslavili roční výročí svého vztahu. Přitom zlí jazykové šťastné Britney, která se loni k rozvíjejícímu se románku s namakaným mladým fitness trenérem přiznala, moc dlouhou společnou budoucnost...

Tak dokonalou postavu neměla ani jako dvacítka: Britney Spears se vystavila v bikinách po boku svých synů

8.ledna » Super.cz
O své postavě si toho už Britney Spears (36) vyslechla mnoho. V médiích se dříve řešil každý její faldík, teď ale vzbuzuje naprostý obdiv. Bývalá popová princezna je ve vrcholné formě a ráda se chlubí svými sexy křivkami.

Šťastná to žena! Přítel Britney Spears kromě muskulatury ukázal i to, jak k němu byla štědrá příroda

4.srpna » Super.cz
Není to tak dávno, co Britney Spears (35) tvrdila, že kromě svých dvou synů žádného jiného chlapa ke spokojenosti nepotřebuje. Fitness trenér Sam Asghari je ovšem jejím životním úlovkem.

Makačka ve fitku se vyplatila: Vysportovaná kočka Britney Spears se pochlubila dokonalou postavou v plavkách

27.května » Super.cz
Zpěvačka Britney Spears (35) má největší formu ve svém životě. Kdysi oplácaná mamina neustále pracuje na své fyzické kondici a na jejím těle je to samozřejmě znát.

Britney Spears (35): Vypadá lépe, než kdy jindy! Jak to matka dvou pubertálních synů dělá?

9.dubna » Kafe.cz
Zpěvačka Britney Spears má za sebou již více než dvacet let v šoubyznysu. Dlužno ale dodat, že nikdy za celou svou dlouhou kariéru nevypadala lépe než v současnosti. Má luxusní postavu, dokonalou pleť a jiskřivý pohled! Co za tím je?

Britney Spears musí na své figuře pořádně dřít, aby snesla srovnání se svým vysportovaným milencem

23.ledna » Super.cz
Vzpomínáte na časy, kdy byla Britney Spears (35) , stejně jako její kolegyně Christina Aguilera (36) , označována za oběť jo-jo efektu? Dvojnásobná maminka si naštěstí nastolila přísný režim, který přinesl své ovoce.

Britney Spears ukázala svého zajíčka! Tanečník tráví hodiny v posilovně a je samý sval!

Britney Spears se konečně ukázala se svým zajíčkem. Zpěvačka jen září a je vidět, že je po dlouhé době opět šťastná.

Britney Spears: V roce 2017 cítí lásku

4.ledna » iHOT.cz
Zpěvačka Britney Spears si nenechala pro sebe dobrý pocit z roku 2017. A zřejmě má k pozitivní náladě velmi velký důvod. Jmenuje se Sam Asghari.Britney sice po řadě spekulací stále ještě oficiálně nepotvrdila, zda a jak dlouho se Samem randí, rozh...

Sexy mamina Britney Spears se konečně ukázala se svým zajíčkem! Tuhle horu svalů by chtěla v posteli každá!

3.ledna » eXtra.cz
Britney Spears je po dlouhé době opět šťastná. Může za to její nový koloušek Sam Asghari, kterým se pochlubila na Instagramu. S Britney tvoří už nějaký ten pátek pár, ale společnou fotkou se pochlubili teprve před pár dny. Tenhle tanečník tráví ho...

Neuvěříte, co za pouhý rok udělala jóga s tělem Britney Spears!

22.prosince » Super.cz
Je ohebná a štíhlá jako proutek. A co za tím vším stojí? Věřte nebo ne, ale tradiční a léty prověřená jóga, kterou Britney Spears (35) začala před časem po vzoru mnohých dalších celebrit pravidelně praktikovat. Tato tisíce let stará metoda dokázal...

Tato informační stránka o Sam Asghari zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sam Asghari" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes