Patrik Auš

Vztahuje se k

Manželství byla chyba!

22.května » NašeHvězdy.cz
Když si v roce 2009 brala Vendula Pizingerová (45), tehdy ještě Svobodová, svého druhého manžela Patrika Auše (39), netušila ještě, jak moc bude jednou svého rozhodnutí litovat. Podle zlých jazyků bylo už od samého počátku všechno špatně. A nyní i...

Na tohle manželství Vendula (Svobodová) Pizingerová vzpomíná s hořkostí!

19.dubna » instory.cz
Pokud se dá o něčem říct, že to pro Vendulu byl kalich hořkosti, pak právě druhý svazek s Patrikem Aušem. Zatímco on tvrdí, jak ji miloval, a že si velmi rozuměl s jejím synem Jakubem, ona na tento vztah nevzpomíná ráda.

Vendula o manželství s Aušem: Drsný verdikt!

18.dubna » Aha!
Zatímco svazek s Pepou Pizingerem (29) si Vendula očividně užívá, na své druhé manželství vzpomíná dodnes ve zlém. Co jí Patrik Auš (39) provedl tak zlého?

Můj druhý muž byl omyl, svěřila se vdova po Svobodovi Vendula

18.dubna » Blesk.cz
Vendula Pizingerová (45), tedy Svobodová, vypadá skvěle. A může za to určitě její třetí manžel Josef Pizinger (29). První Vendulin manžel a geniální skladatel Karel Svoboda (†68) vesnickou Vendulu vychoval. Potom si bohužel vzal život.

Ničí ji zase démon alkoholu?

15.dubna » NašeHvězdy.cz
O problémech Venduly Pizingerové (45) s alkoholem věděli snad jen její nejbližší a rodina. Nejhůře na tom údajně byla v mládí a v začátcích manželství s Karlem Svobodou (†68). Nyní v tom údajně opět pořádně lítá! Někdy v roce 2009 vykřikovala ředi...

Kdysi mu kupovala hračky, teď s ním sdílí ložnici. Vdova po Karlu Svobodovi prý konečně našla opravdového chlapa. Má to ale háč

31.července » KrajskeListy.cz
Kdysi mu nosívala pro radost autíčka, později nožíky, a když konečně vyrostl, darovala mu sama sebe. Kamarádku, které svedla syna, z toho málem ranila mrtvice. A zlobila se prý na oba fakt hodně.

Šokující přiznání Venduly Pizingerové: STRACH z domácího násilí!

10.dubna » Šíp
Vendula Pizingerová (44) si toho smutného v životě „užila" opravdu hodně. Smrt dítěte, sebevražda manžela a pak další manželství, které nevyšlo. Dosud se spekulovalo o tom, že za krachem vztahu s Patrikem Aušem stály hlavně nevěry. Až teď ale prez...

Vendula Svobodová přiznala, že ji její partner bil

1.dubna » Showbiz.cz
Vendula Svobodová Pizingerová alias Václava Horová neměla celý život příliš velké štěstí na muže. Ve známost vešla jako manželka hudebního skladatele Karla Svobody, ale ani s ním nebyla příliš šťastná.
Mahulena Bočanová - Česká herečka a moderátorka
Anežka Rusevová - Česká herečka
Vilma Cibulková - Česká herečka
Miroslav Etzler - Český herec

Tato informační stránka o Patrik Auš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrik Auš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes