15
new stories - click to show

Jan Barančík

Related to

Rozhledna Háj u Šumperka

8.February » TuristickaMapa.cz
Nádherná vyhlídka na město Šumperk a hřbety Hrubého Jeseníku. Rozhledna Háj se rýsuje na západ od města Šumperk a přímo vyzývá k návštěvě. Ostatně oblíbeným vyhlídkovým místem býval kopec Háj i v minulém století.

Mechanický kalkulátor, jaderný reaktor a hřídel. Autoři těchto modelů vyhráli soutěž středoškoláků v 3D tisku

26.November » T-UNI
Soutěž středních a vyšších odborných škol z celé ČR o nejlepší technický výukový model zhotovený 3D tiskem pořádala Fakulta strojní TUL poprvé. O vítězství v pátek 25. listopadu v univerzitn...

Studenti se utkali v soutěži o nejlepší technický model zhotovený 3D tiskem

26.November » Liberecký deník
Týmy osmi středních a vyšších odborných škol z Liberce, Jablonce nad Nisou, Varnsdorfu, Ústí nad Labem, Mnichova Hradiště, Kolína, Dačic a Karviné se probojovaly do finále prvního ročníku soutěže o nejlepší technický výukový model zhotovený 3D tiske…

Návštěvníky dražší vstupné neodradilo, Bouzov je mezi pěti premianty

6.November » iRegiony Impuls
Letošní návštěvnická sezona byla příznivá, uvedli památkáři. Ve srovnání s loňskem návštěvnost poskočila o 28 procent a Bouzov obsadil páté místo v první desítce památek ve správě NPÚ.

Fotograf propadl dronům, nabízí pohledy na Jeseníky z ptačí perspektivy

22.July » iRegiony Impuls
Ukázat Jeseníky, ale i další místa z ptačí perspektivy si dal za cíl kameraman, fotograf a jesenický patriot Jan Barančík. Propadl kouzlu dronů a s jejich pomocí tvoří svá díla. Nyní jsou k vidění v šumperském muzeu na výstavě s názvem Jeseníky z ne…

Jeseníky z nebe

18.July » Kudy z nudy
Autorská výstava fotografií Jana Barančíka, jesenického srdcaře, filmaře a fotografa, který vedle působivých videí vytváří i jedinečné fotografické pohledy pořízené z dronu.

Dronista Jan Barančík dává záběrům křídla, nejraději natáčí v horách

4.May » ČRo Olomouc
Pobýval v Norsku nebo Slovinsku, chystá se na Island a Madeiru. Ale horami jeho srdce jsou jednoznačně Jeseníky.

Pomocí dronu odkrývá tajemství Jeseníků. A s klipem z Norska zabodoval ve světě

/VIDEO/ Svými klipy natočenými za pomoci dronu zaujal na několika festivalech, jeho pohledy na Jeseníky z ptačí perspektivy se na sociálních sítích kochají stovky lidí. S jeho prací se seznámili třeba i diváci televizního pořadu Herbář.

Tato informační stránka o Jan Barančík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Barančík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes