15
new stories - click to show

Dana Batulková Herečka

Related to

Má lásku pro všechny, prozrazuje v Toboganu dcera Mimi o Arnoštu Goldflamovi

23.October » ČRo 2 - Praha
„Já jsem měkkej tatínek,“ přiznává Arnošt Goldflam v Toboganu. „Praktikuji výchovu LSD. To je láska, spolehlivost a důvěra.“ Moderuje Aleš Cibulka.

Jako starší sestra: Dana Batulková si na StarDance vyrazila s dcerou, ta mámu nezapře

20.October » Super.cz
Ani letos si Dana Batulková (63) nenechala ujít zahájení StarDance. Na tanečním parketu herečka zářila v roce 2008, kdy tančila po boku Jana Ondera a pod jeho vedením se dostala do finále a soutěž vyhrála.

Dana Batulková se s dcerou přišla podívat na taneční soutěž. Už se mě netýká stres, říká bývalá vítězka StarDance

18.October » Život v Česku
Herečka Dana Batulková (63) a její dcera Mariana Prachařová (27) se v sobotu večer přišly společně podívat na přímý přenos prvního dílu nové řady StarDance. V roce 2008 se oblíbená herečka stala vítězkou třetí řady, a přestože za jejími výkony stá...

Rybová na pranýři: Došlo i na drsné vzkazy od žen!

18.October » Aha!
Vše zahojí čas, ale ten někdy plyne velmi pomalu, když přijde na události, které zamíchají kartami mnoha lidí. A jak tomu u milostných trojúhelníků bývá, kdo je oběť a kdo viník, je většinou hned jasné. V případě vztahu herců Lindy Rybové (46) a D...

Nová řada StarDance je tu. Podívejte se na průřez předchozími ročníky

16.October » Žena.cz
Roman Vojtek, Marie Doležalová nebo Dana Batulková. Vzpomenete si na vítěze všech deseti ročníků soutěže StarDance …když hvězdy tančí?

Linda Rybová: Kvůli manželství s Prachařem se načas stala vyvrhelem společnosti

15.October » Prima Ženy
Herečka Linda Rybová slaví 46. narozeniny. V minulosti čelila nenávistným útokům, když začala chodit s Davidem Prachařem, bývalým manželem Dany Batulkové.

Bouřlivá léta Lindy Rybové skončila. Čas už nejraději tráví venku nebo u sporáku

15.October » Žena.cz
Kytice, Tmavomodrý svět, seriál Ulice a bezpočet pohádek má na svém kontě herečka Linda Rybová, která 15. října slaví 46. narozeniny.

Tereza Brodská je ve Slunečné doma!

14.October » KINOTIP2.cz
Ani Terezu Brodskou účast v primáckém seriálu neminula. Nabídku na roli nemohla odmítnout hned z několika důvodů. Ve Slunečné hraje Tereza Brodská Janu Kratinovou – kamarádku starostovy ženy (Dany Batulkové).

Prachařová promluvila o anorexii. Co na to maminka?!

13.October » Aha!
Když vyšlo najevo, že herečka a influencerka Mariana Prachařová (27) trpí poruchou příjmu potravy, rozhodla se o svém problému otevřeně promluvit, nikoli ho popírat. Uvědomit si, že je něco špatně, jí však trvalo…

Nevěřila jsem, že ještě budu hrát, přiznává Regina Rázlová

11.October » Rungo.cz
Život Reginy Rázlové byl plný turbulentních událostí a dlouho se pohyboval po sinusoidě. V jednom období herečka dokonce nevěřila, že si ještě někdy zahraje v divadle. Už pár let se však nabídky na role jen hrnou a nebývale pracovní měla i letošní...

Mariana Prachařová z Ulice své herecké kořeny nezapře

10.October » KINOTIP2.cz
Sedmadvacetiletá herečka, zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová z Ulice své herecké kořeny opravdu nezapře. Podobně umělecky aktivní je celá její rodina. Z řečí ohledně protekce si Mariana těžkou hlavu nedělá. Dělá jen to, co ji baví.

Tato informační stránka o Dana Batulková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Batulková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes