Dana Batulková Herečka

Related to

Matka Jakuba Prachaře o vztazích: Není to legrace! Zeptejte se Agáty!

18.May » stars24.cz
Herečka Dana Batulková se sice snaží působit dojmem, že problémy syna Jakuba Prachaře v manželství s Agátou ji nechávají v klidu. Opak je však pravdou, rozchody totiž nesnáší.

Obavy Batulkové: Její přání překazí Jakub s Agátou?

18.May » Aha!
Dříve plachou herečku zocelily těžké rodinné chvíle. Řeč je o Daně Batulkové, bývalé manželce Davida Prachaře, která momentálně řeší další rodinnou krizi. Tentokrát však ne u sebe, ale u jejího syna Jakuba.

Překvapivá slova Dany Batulkové: Agáta Prachařová bude ráda!

16.May » stars24.cz
Až se to dozví Agáta Prachařová, bude štěstím bez sebe. Maminka jejího manžela Dana Batulková v nedávném rozhovoru uvedla, že neřeší, kdo je pokrevní a kdo nepokrevní člen rodiny. Navíc nesnáší rozchody. Má to být vzkaz pro Jakuba Prachaře?

Batulková na straně Agáty? Slova, která berou za srdce...

16.May » Aha!
I přes skutečnost, že patří mezi velmi vytížené herečky, pomáhá v momentální manželské krizi syna na plný plyn. Dana Batulková (61) dokonce přišla s razantním prohlášením o malém Kryšpínovi, kterého má její snacha Agáta (34) s Mirkem Dopitou.

Další oběť krize u Prachařových! Kam utíká Dana Batulková?

10.May » stars24.cz
I Dana Batulková chvílemi jistým způsobem figurovala v manželské krizi svého syna Jakuba Prachaře a jeho manželky Agáty. Ona sama má jednoduchý recept, jak se zbavit stresu, který může taková krize přivodit. Ve volném času holduje svému nejoblíben...

Víme, kam utíká tchyně Agáty Prachařové od pracovního stresu. Místo jí připomíná dětství

10.May » Super.cz
O Danu Batulkovou (61) je v divadelním a televizním prostředí stále velký zájem. Herečka si nemůže dovolit zpomalit a snaží se zvládat svůj náročný pracovní program.

Soundtrack Poděbrady 2019

7.May » Chytrá Žena
Hvězdy StarDance budou na Festivale SOUNDTRACK Poděbrady tančit na filmové melodie z pohádek. Z pohádky do pohádky: Hvězdy StarDance tančí na pohádkové melodie. Pohádkové melodie v tanečních

Sexbomba z Kameňáku nikdy nepůjde s davem. Svým třem malým pejskům by ráda pořídila dost nezvyklé kamarády

5.May » Super.cz
Netají se svým vřelým vztahem ke zvířatům. Alice Bendová (45) žije odmalička obklopená faunou, v dětství byla schopná dojit krávu a kozu, jejichž mléko pila, a dokonce pomáhala odrodit prasátka.

Vlastní děti ji opouští

Děti jsou pro Danu Batulkovou (60) stále tou hlavní životní náplní. Ony ale zřejmě o její péči a starostlivost už zase tolik nestojí. V minulosti se kvůli tomu prý Dana rozkmotřila i se synem Jakubem Prachařem (35). Dcera má vlastní hlavu A to sam...

Jaká je Dana Batulková babička? Takhle to měla s vnoučaty před krizí Jakuba a Agáty Prachařových

30.April » Super.cz
Přestože jsou během letních prázdnin většinou divadla zavřená, stejně jako školy, bude mít Dana Batulková (61) spoustu práce na jevišti. Rozhodně si ale nestěžuje.

Nečekaná opora pro Agátu Prachařovou: Kdo jí v těchto dnech nejvíc pomáhá?

29.April » Expres.cz
Agáta Prachařová sice přišla o víkendu o svého hlavního spojence, když její maminka Veronika Žilková odletěla do Tel Avivu, kde momentálně se svým mužem Martinem Stropnickým žije, velkou oporu má ale i u své tchyně Dany Batulkové. Ta jí nejen pomá...

Dana Batulková: Baví mě dělat věci, u kterých nemusím přemýšlet

29.April » i60.cz
Tahle drobná, štíhlá dáma je hodně aktivní. V roce 2008 s Janem Onderem vyhrála StarDance, v televizi ji proslavil sitcom Comeback, před třiceti lety zazářila v komedii Vrať se do hrobu. Hraje v Městských divadlech pražských a i letos ji čekají kr...

Tato informační stránka o Dana Batulková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dana Batulková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes