Marek Bednář

Related to

Test omlazeného Renaultu Zoe: Konečně moderní elektromobil

2.August » Novinky.cz
Po loňském faceliftu Zoe nepůsobí tak zoufale lacině, jako dřív, má víc síly, větší baterii a konečně umí i 50kW rychlonabíjení, takže cestování s ním je mnohem pohodlnější. Za pár měsíců ho ale čeká problém z Německa.

První jízda Volkswagenem ID.3: Budoucnost není temná

30.July » Novinky.cz
Veledůležitá elektrická novinka od Volkswagenu možná místy není úplně dodělaná a na pár věcí bych si musel zvykat, ale to podstatné, tedy bytelnost a jízdní projev, jsou perfektní. Spolu s prostorným interiérem a skvělým odhlučněním nemám o budouc...

Vlastním autem vyrazí na dovolenou o pětinu víc Čechů než loni

21.July » Novinky.cz
Pětašedesát procent lidí, kteří letos vyrazí na dovolenou, pojede autem, říká výzkum. Někteří z nich plánují jet jen za humna. Preference letecké dopravy naopak rapidně klesla a mezi nejmladšími vede vlak.

Za kolik natankujete benzín, naftu a LPG v Evropě? Rozdíly jsou zásadní

20.July » Novinky.cz
S odjezdy na dovolenou řada Čechů řeší, za kolik kde natankovat, aby to vyšlo co nejlépe. Pokud vyrážíte právě nyní, či jste do své dovolenkové destinace zrovna dorazili, tady je přehled aktuálních cen v celé Evropě.

Nejlevnější kabriolety na českém trhu aneb Slunce nad hlavou za málo

19.July » Novinky.cz
Britové říkají, že kabriolet za to stojí, i kdybyste měli stáhnout střechu jedinkrát v roce. Narazit na kabriolet u nás je však spíše vzácnost. Tady jsou ty nejlevnější na českém trhu; potřebujete na ně méně než milion korun. A taky pár tipů, poku...

Test Volkswagenu Grand California: Cestovatelská svoboda má jen pár much

18.July » Novinky.cz
Je velká, poněkud neohrabaná, na dynamické svezení zapomeňte a řada věcí není domyšlená úplně dokonale, ale přesto bych „californii” ve své garáži rád zaparkoval. Ve Volkswagenu Grand California totiž můžu pohodlně spát na vrcholu Klínovce a nevad...

Další zóny na obzoru, Praha 10 začala vydávat oprávnění k parkování

17.July » Novinky.cz
Radnice Prahy 10 začala ve středu 15. července vydávat parkovací oprávnění pro obyvatele Vršovic a části Vinohrad, kde začnou 24. srpna platit zóny placeného stání. Zóny letos začnou fungovat v celé Praze 10.

Prototyp příštího BMW řady 2 kupé zachycen v provozu, zadní pohon zůstává

15.July » Novinky.cz
Podle řady zdrojů už prototypy BMW řady 2 kupé jezdí v maskování. Hotové auto si má zachovat pohon zadních kol navzdory přechodu „jedničky” na přední pohon. A má mít i menší, nikoliv přerostlé ledvinky na přídi.

Supersport z Chorvatska vás má naučit lépe řídit

13.July » Novinky.cz
Produkční verze Rimacu C_Two má mít systém nazvaný Driver Coach, který vás naučí lépe řídit na závodním okruhu. Je založený na umělé inteligenci a každou hodinu zpracuje 6 TB dat.

Roadtrip po Česku: 14 zajímavých míst, o kterých možná netušíte

10.July » Novinky.cz
Dlouhé cestování autem nemusí být příšernou nudou, i pokud nechcete opustit české země. Zajímavých míst jsem našel čtrnáct a spojil je do šestidenního výletu. A dokázal bych se projíždět ještě mnohem déle.

První jízda v Mazdě MX-30: Vynikající auto v podivném obleku

2.July » Novinky.cz
První elektromobil Mazdy je učebnicovým příkladem idiomu „na první dobrou“. Komfortní a pro dva lidi i dostatečně prostorný interiér je doplněn podvozkem, z nějž mi opět spadla čelist až na zem. Jen je škoda těch divných zadních dveří.

Koenigsegg Jesko předvádí svůj řev. Je podivně maskovaný

30.June » Novinky.cz
Záhadné a snad i zbytečné maskování dávno představeného vozu není tak podstatné jako jeho zvuk. Koenigsegg Jesko má 1600 ryze benzinových koní. Automobilka podle instagramového příspěvku dost možná chystá něco většího.
Jan Handrejch - Fotograf
Le Mans - Historické město ve Francii
Monte Carlo - Jedna ze čtyř částí Monackého knížectví
Radim Ochvat - Tiskový odbor prezidenta republiky

Tato informační stránka o Marek Bednář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Bednář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes