Borg Warner

Related to

Test Reliant Scimitar GTE: Svezli jsme se raritní britskou klasikou

9.January » Autoweb.cz
U nás si spojujeme značku Reliant hlavně s tříkolkou šikanovanou Mr. Beanem, na domácí půdě ale proslula i výrobou luxusního sportovního shooting brake.

Motory Ford EcoBoost: Nejlepší je dvoulitr! Ale co cenami ověnčený litr?

10.January » AUTO.cz
Označení „EcoBoost“ zná automobilový svět už devátým rokem. Od té doby vzniklo několik takto označených motorů. My se zaměříme na ty nejstarší.

Plzeňské pivo by mohl rozvážet elektromobil! Prazdroj otestoval elektrickou dodávku eCanter

3.January » Hybrid.cz
V listopadu se českému dovozci vozů Fuso Canter, firmě Mercedes-Benz Trucks Česká republika, podařilo zajistit dvoutýdenní zápůjčku elektrické dodávky eCanter pro test v rozvozu nápojů pod značkou Plzeňského Prazdroje. číst dál

Nash 600 (1941–1949): 600 mil na jednu nádrž

6.December » veteran.auto.cz
Americká automobilka Nash-Kelvinator vyráběla v letech 1941–42 úsporné sedany 600 s šestiválcovými motory a samonosnou karoserií. Po válce jejich výroba pokračovala a v roce 1949 dostaly aerodynamické karoserie Airflyte.

Jaguar Mark VII a VIII: Elegance, prostor a rychlost

20.September » veteran.auto.cz
Luxusní čtyřdveřové vozy Jaguar Mark VII Mark VII M a Mark VIII poháněné řadovými šestiválci XK se v Coventry vyráběly v letech 1950 až 1958.

Kaiser Special (1947–1950: Frazerovo dvojče

5.July » veteran.auto.cz
Americká automobilka Kaiser-Frazer vyráběla po válce sedany Kaiser Special a Custom, které byly téměř totožné s dražšími vozy Frazer Six a Manhattan.

Tato informační stránka o Borg Warner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Borg Warner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes